Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nővéremet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéremet megcsalja a vőlegénye. Szó nélkül nem fogom tűrni, de kinek mondjam el, hogy kisebb cirkusz legyen belőle, apukánknak, vagy a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves nővérem, a vőlegénye 31 éves. Eddig azt hittem, nagyon jó a kapcsolatuk, de kiderült számomra, hogy egy barátnőm nővérével is lefeküdt egy buli után, valamint, hogy több ilyen eset volt már másokkal, erről vannak messenger üzeteim is, teljesen egyértelmű a helyzet sajnos. A nővérem nagyon szereti, sosem tenne vele ilyet, ráadásul már annyira a család része, hogy apukám felvette a cégébe jó pozícióba dolgozni, mindenkinek azt meséli, hogy milyen jól választott párt a nővérem...

Magamban tartani nem tudom, meg nem is lehet. De hogyan borítsam...? Mióta megtudtam, kb enni sem tudok, annyira ideges vagyok.

Ha a nővéremnek mondom el, félek, hogy nagyon-nagyon kiborul, esetleg kárt is tesz magában, ha apukámnak, akkor félek, hogy nagyon megvereti és ebből rendőrségi ügye lesz, annyit meg nem ér annak a sz.rrágónak az egész élete. Mit tegyek, kérlek segítsetek?



2021. aug. 27. 13:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettőnek.

Sajnos lesz cirmusz mindenképpen, de inkább az, minthogy az a féreg ezt megússza.

2021. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Hát, előbb utóbb mindkettejüknek tudniuk kell, ha nem akarod magadban tartani. Első körben nővérednek mondanám el a helyedben, betárazva sok fagyival, csokival, meg mindennel, amit szeret. Aztán ha megnyugodott, utána ketten mondjátok el apátoknak, és fogjátok vissza kicsit, ha szükséges.
2021. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
Kérd számon a vőlegényen a dolgot, és mondd neki, hogy beszéljen a nővéreddel.
2021. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Ez első sorban a nővéredre tartozik, neki kellene elmondanod. Ki fog borulni, de majd a család átsegíti ezen.
2021. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
9%

Nyilván a vőlegényének. Majd eldönti, hogy bevallja-e vagy simán lelép. Neki, és nem neked kell a szituációt rendbe hozni.


Ha nincs bunyó, nincs hunyó.

2021. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
A testvérednek. A pasija neked senkid
2021. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
A noverednek kell elmondani. Vezesd fel neki, hogy ha teged megcsalna a parod, akkor te szeretnel tudni rola. Aztan kerdezd meg, hogy neki mi a velemenye errol? Ha akarja tudni, akkor pedig eloadod, amit tudsz, mar az o felhatalmazasaval.
2021. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%

Nehogy a pasinak mondd el, a kis görény a végén még felkészül és szétmanipulálja a testvéredet ahelyett, hogy vallana, aztán ha lebuktatod még te nem leszel komolyan véve, meg kamuzol szerinte.

A nővérednek mondd el szépen a bizonyítékokkal együtt, hívd át magadhoz, nehogy a pöts megjelenjen rinyálni közben.

Soha nem mennék hozzá egy ekkora féreghez, ha én ezt tudnám, válni pedig fájdalmasabb.

2021. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
Ne a pasival kezdd valóban, biztos nagyon jó manipulátor, szóval csak ügyesen, ahogy az előző válaszolók is írják! El kell mondanod, mindenképpen!
2021. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmondom még ma, mikor hazaérnek, azért is kértem tanácsot
2021. aug. 27. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!