Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez szerintetek sem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek sem normális vagy csak én vagyok fuckedup?(tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismerkedtem egy lannyla tinderen bar nem vagyok a hive a tindernek 100-150 unmatch után ugytunt megis talaltam ott egy normális embert. Nagyon jol osszemelegedtunk, bar talalkozni meg nem talakoztunk (kulfoldon vagyok) de kb egy-ket honapja irunk es bar nem mondjuk ki de fontlgatjuk a talalkozast es a tovabbiakat.

Szomoru teny hogy trust issue-os- erzelmileg elcseszett ember vagyok es eleg feltekeny fajta szoval nemtudom megitellni hogy ez rendben van a jelenlegi tarsadalmi normak szerint hogy a lany annak ellenere hogy azt allitja nem akar massal lenni csak velem a volt szeretojevel baratok es ma pedig irta hogy megy ki valami masik tinderes ismerosevel akitol allitolag szinten nem akar semmi komolyat.

Bar hiszek neki, de nekem ez teljesen mindfuck es kikeszit/eltaszit hogy a volt szeretojevel barat meg hogy csak ugy ki megy egy random valakivel a tinderrol igy hogy azt allitja hogy velem akar lenni.

Mint emlitettem hiszek neki a kerdesem az hogy szerintetek en vagyok bizalmatlan/feltekeny vagy ez tenyleg nem oke ha ilyen ismerkedesnel es jo kilatasu "elokapcsolat" mellett masokkal talalkozgat?

Fiuk lanyok mit gondoltok?

23/F



2021. dec. 17. 13:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#9 Ja, azt én is imádom. Volt már, hogy egy kérdéshez visszamentem és valami savazósabb válaszomra reagálnom kellett, mert akinek írtam a választ az törölve lett (jogosan amúgy, napi őrjöngés) aztán egy teljesen értelmes, intelligens válaszoló sorszáma volt a válaszomban. :D
2021. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10.


Valamelyik nap én is kaptam egy trágárkodást, bizonyos "ci_trom_fa" nevű bohóctól.

2021. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hogy nem vagytok együtt, de még csak nem is találkoztatok mit féltékenykedsz? Teljesen normális ha ismerkedik másokkal is. Meg nem tudom milyen előkapcsolatról beszélsz mikor lehet személyesen meg se lesz a kémia ő meg lekoptatott miattad mindenkit és majd ő is koppan. Nem így működik ez.

23/L

2021. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

7, nem az ékezet nélküliség miatt kötöttek beléd, hanem mert random angol szavakat raksz a magyar mondatba. Vagy magyarul, vagy angolul írd ki a kérdést, mert egyrészt, nem biztos, hogy mindenki érti a (sok esetben szleng) angol szavakat, másrészt, ez tipikusan a nagyzolós "olyan régen élek kint, hogy nem jut eszembe a szó" típusú emberek sajátja. Válassz egy nyelvet és azon nyilvánulj meg.

Ami a kérdést illeti, az, hogy az exével jóban van annyira nem ritka egyik nem esetében sem, bár én nem örülnék neki kifejezetten. De ez olyasmi ami azért nem egyedi. Az, hogy tinderről találkozik random idegenekkel, az már inkább.

De, hacsak nem maradsz itthon, ennek a kapcsolatnak amúgy se lesz sok értelme. Egy féltékeny típus és egy olyan pár, akinek ellenkezőnemű barátai vannak, még állandó jelenlét mellett se szokott jól működni. Hát még távkapcsolatban.

2021. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"egy-ket honapja irunk es bar nem mondjuk ki de fontlgatjuk a talalkozast es a tovabbiakat."

komolytalan próbálkozás. Ezt ő is látja és joggal tovább lép

2021. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

engem is baromira irrital ez a sok random angol szo, amire siman lehetne magyar megfelelot is hasznalni. mondom ezt ugy, hogy napi szinten angolul dolgozok, de nem hiszem, hogy ne lehetne a ket nyelvet szetszedni, ha mar ide irsz.


na de a kerdesre valaszolva:

szerintem addig, amig meg nem is talalkoztatok, nincs jogod szamonkerni rajta semmit. a taliig az a kapcsolat egy nem letezo dolog, mindenki azt csinal, amit akar. vagy azt vartad, hogy ket honapig szoba se all mas sraccal, csak mert var rad?

egyebkent jofej volt, hogy egyaltalan elmondta ezeket. siman elhallgathatta volna vagy lezarhatta volna annyival, hogy egy baratnojevel talizik. azert mondt el, mert bizik benned. vagy mert ugy van vele, amig nem is talalkoztatok, addig ugyis loghat barkivel.

szerintem irrealis dolgokat varsz el tole igy ismeretlenul kb.

2021. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.


És ez a kérdező még sehol nincs a youtube videókészítőkhőz képest, akiknek minden harmadik szavuk a "krindzs".

2021. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
meg mondjuk az is kemeny, hogy keresoszonak betette a ‘hutlenseget’ amikor meg csak nem is taliztak soha. igen, ez ‘fuckedup’.
2021. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen 21 éves koromban, mikor egy nálam idősebb sráccal chateltem hónapokig, ő is külföldön élt és féltékeny voltam, mikor eltűnt stb. Kiderült, hogy közben persze csajozott, meg össze is jött valakivel a való életben. Azóta eltelt pár év és már nagyon nevetek magamon, hogy milyen kis hülye voltam, hogy egyáltalán bármit is vártam egy netkapcsolattól, az gyakorlatilag egy semmi, nincsenek valódi érzések, csak amit összeraksz a pixelhalmazból. Addig ne legyenek érzelmeid, míg nem ismered ki a másikat.

Szoktatok egyáltalán telefonálni/videochatelni? Mert úgy még talán fent lehet tartani az érdeklődést.

Mindenképp engedd el ezt a görcsösséget, mert ijesztő, a lány nem a tulajdonod, gyakorlatilag még semmi közötök egymáshoz. Várd ki a találkát és utána, ha összejötök, "lesz jogod" féltékenykedni.

2021. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hey yo, dont worry legyél happy. Minden will be arrájt.
2021. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!