Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek normalis?

Figyelt kérdés
Egy 28 eves csinos novel ismerkedem a neten. Harom (2-3 mondatos) levelvaltas utan Skype-olni akar. Ritkan elerheto, a skype-ot is csak holnapra tervezzuk. Egy kepet latott rolam es en is egyet lattam rola. Atlagos, 30 eves ferfi vagyok, igy ez kicsit meglepo. Ti is tapasztaltatok hasonlot? Lehethogy kamu?
2017. márc. 20. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furi nincs ebben, ha valaki ismerkedni akar. :) lehet mielőtt találkoztok meg akar győződni róla, hogy úgy nézel-e ki mint a képeken és nem vagy-e pszichopata sorozatgyilkos. :D
2017. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Figyu,az utcan leszolotasz valakit ,elkered a szamat ,felhivod es talalkoztok. Na,ez lenne a normalis.

A levelezgetes meg online buznyaksagok mind ertelmetlen butasag.

Ha nem mered elhivni egy ingyenes setara,akkor inkabb a kis szamitogepes jatekokkal jatsz tovabb.

N

2017. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet nagyon szimpatikus vagy (talán csak külsőre!)

vagy jobb szeret ott ismerkedni, ha úgy érzi jól alakulnak a dolgok :)

szerintem kockáztass nincs sok veszteni valód, max az időd egyenlőre :)


24F

2017. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, és nem volt kamu. Miért ne lenne ez normális? Attól, hogy a legtöbben nem így csinálják, mellesleg én se, még lehet normális.
2017. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van, levelezgetésből nem lehet rendesen megismerni a másikat. Gondolom elfoglalt, ezért sem akarja az idejét pötyögésre pazarolni, sokkal tisztább annál a Skype - igaz, a személyes találkozást ez sem helyettesíti, de a levelezgetésnél fényévekkel jobb.
2017. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális. Az internetes ismerkedéseknek a fele tiszta kamu. Ha ilyen módon próbálnék ismerkedni én is előbb Skypeolni akarnék találkozás előtt, hogy meggyőződjek róla, hogy az illető úgy néz-e ki ahogy a képen amit küldött.( És ez most nem a külsőségekről szól, hanem az őszinteségről)
2017. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális, ha nem tud személyesen találkozni, akkor marad a Skype, ott is élőben beszéltek egymással, látod a reakciókat, az intelligenciát, a non-verbális kommunikációt.

40F

2017. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!