Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakinek szeretője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szeretője van, kiderül, de a párja visszafogadja, akkor lesz bátorsága még egyszer meglépni a megcsalást?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Miért ne lenne?

Tudja, hogy úgyis meg lesz bocsátva, maximum lesz otthon egy kis ajtócsapkodás, kanapén alvás, aztán 2 hét múlva el van felejtve minden.

2022. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Kutyából nem lesz szalonna.
2022. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
a gané az gané marad
2022. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
igen, sajnos. Tapasztalat. Nem egyből, de egy-két év után újra megteszi.
2022. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalataim alapján folytatják. 3 ilyen párom volt. Az egyik pofátlanul, a veszekedés után, mikor nyugi volt (2 hónap telt el) megint megcsalt, ugyanazzal a nővel.


A második esetben az illető várt 2 évet, majd megint megtette.


A harmadik egyszer megcsalt, az egyik boltban dolgozóval. Gyakran jártunk arra a helyre. Kidobtam. Majd esküdözött, hogy a csaj elcsábította stb. Gondoltam 3 a magyar igazság, megbocsátok. Utólag kiderült, hogy másnap felregisztrált Badoora. Ott összeszedett valami csajt, aki járkált a munkahelyére. 2 éven keresztül! viszonyt folytatott a hátam mögött. A csaj dobta fel, mert beigérte neki, hogy elhagy érte. Aztán az ex, nem lépett. Úgy kivágtam mint, macskát…


Ne legyél olyan majom , mint én. Soha többet…

2022. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha már szerető van, akkor még arra is van esély hogy együtt nevetnek a feleség kiborulásán. Meg azon hogy ez csak egyszeri alkalom volt. Szerintem a 80-90% gátlastalanul folytatja. Az alkalmi megcsalás lehet egyszeri.
2022. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hiszen most bizonyította be a párja, hogy nincs következménye. Max ügyesebb és óvatosabb lesz, csak hogy elkerülje a drámát.
2022. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ahogy az utolsó írja. Pont, hogy a visszafogadás nem fogja eltántorítani,hisz tudja, hogy nincs tétje. Akit kivágnak a megcsalásért, az esetleg a következő kapcsolatában már megfontoltabb, lehet, hogy rájön nem éri meg elveszteni valakit. Akinek sokszor megbocsátják, az csak rutinosabb lesz,hogy ne bukjon le, illetve a kimagyarázásokban. Azonban nem hiszem,hogy ennyire egyszerű. Esete válogatja, mert van aki életében egyszer csalt meg valakit. Van aki, valakit csalt, és után jön egy következő azt már nem csalná meg semmi pénzért.
2022. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Sőt! Most már tudja, hogy következmények nélkül dughat félre. Szabad a pálya.
2022. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy igen.

Én is elhittem, hogy hibázott és nagyon megbánta,még magamat is okoltam. Ugyanúgy megtette

2022. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!