Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszafogadtátok szétválás...

Visszafogadtátok szétválás után aput a gyerek miatt? Hogy alakult a viszony azóta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért valtak szet?attol fugg.
2010. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem,bár nem volt olyan kicsi,de épp elég időt(3 évet)adtam neki,nekünk,hogy rendezze az életét,aztán úgy döntött elmegy,mondtam rendben de az én életem nem átjáróház,nem megyünk jövünk,aztán ha megint ugy jön kedve csomagol.NEM.felnőtt ember aki dönteni képes,mia a fontos neki,család vagy szórakozás,barátok,saját maga.döntött.Azóta eltelt pár év,és ő nem találja a helyét,én meg megtaláltam a társam,és most egy másfél éves babával örülünk az életnek.
2010. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mélységesen megbántott, terhes voltam, amikor lelépett egy másik nőért. Simán hagytam elmenni, nekem ilyen férfi nem kell. Azóta van saját életem a lányommal, az apukával jó a viszonyom, sűrün jöhet látogatni a gyermekét. De úgy, mint társ, már nem kellene. Látom rajta, hogy kicsit meg van zuhanva, mind anyagilag, mind érzelmileg, de engem ez már nem igazán hat meg:)
2010. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Visszafogadtam a páromat,de nem csak a gyerekek miatt.Két szép gyermekünk van,egy fiú és egy kislány,okosak,szépek és imádnivalóak.A párom akkoriban hagyott itt,amikor a kislány 1 hónapos se volt,a fiunk meg csak másfél éves,szóval a legnehezebb időkben.Nem másik nő miatt,hanem sok volt a konfliktus köztünk és valószinű a háttérben "kedves" anyósék is közreműködtek abban,hogy a fiúk elment és beadta a válópert.Hivatalosan elváltunk,most már lassan egy éve lesz.Rengeteg fájdalom és keserűség volt a lelkemben,azt mondtam,ő az az ember,akit a legjobban utálok és bántam a napot,mikor hozzámentem.Szivatni akartam a gyerekláthatással is,igy elhúzódtak a tárgyalások,az ügyvédem meg akarta leckéztetni,én meg megbosszulni,hogy elhagyott.

Nekem közben lett valakim,aki a két gyerekkel együtt elfogadott,szeretett.Összeköltöztünk albérletbe,boldog voltam.A volt férjem meg akkor jött rá,hogy mégis kellek neki,amikor megtudta,van valakim és már nem is akart elválni,próbálkozott mindenféle módszerrel,hogy visszaszerezzen.Életemben annyi rózsacsokrot nem kaptam,mint tőle akkoriban,csakhogy menjek vissza hozzá.

És a vége mégis az lett,hogy most már idén március óta ismét együtt vagyunk...Rájöttem,szeretem,amikor megtudtam,neki is van valakije...Furcsa,igaz?Lehet hülyének tartanak páran,de rájöttem,mellette a helyem,meg a gyerekeknek is,neki meg mimellettünk.Szeretjük egymást és azt hiszem,ő megfizette a tanulópénzt.A viszonyunk amióta ismét együt vagyunk jó,megbeszéltük,a múltbéli sérelmeket elfeletjük és új alapokra helyezzük a kapcsolatunkat.Bár vannak persze viták mint mindenhol,s anyósék is ott vannak,velük a kapcsolatom elég rossz,de sokat nem érdekelnek,mert nem velük élek szerencsére.

2010. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy van pozitív történet is :)
2010. okt. 21. 07:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem fogadtam vissza...2 éves volt a lányom amokir szét mentünk.nagyon jól megvoltunk addig amig az ő szülei mellett laktunk..és amikor arra került a sor hogy költözzünk teljesen külön akkor fordult teljesen ellenem..nem akart költözni..nagynehezzen rábeszéltem,vettünk is egy kis lakást és két hét után közölte velem hogy ő vissza megy a szüleihez..utánna sokáig próbálkozott hogy béküljünk ki,de én költözzek vissza a gyerekkel hozzá,én nem akartam,azóta is le....ja a lányát!
2010. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szüleimmel történt . 3-an vagyunk testvérek és az öcsém születése után apám lelépett egy másik nővel.Anyu miattunk 3-szor vissza fogadta! De a végén mégis elváltak. Mindig karácsony elött lépett le!! 37 éves vagyok de ez bennem mély sebeket hagyott és a mai napig utálom ezt az ünnepet!
2010. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem. ahogy megtudta h terhes vagyok elhagyott. soha nem latta a gyereket. 20 honapja nem lattam.
2010. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy milyen férfiak léteznek. Sajnálom, bár az ilyenektől jobb megszabadulni.
2010. okt. 22. 12:09
 10/15 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én ugy vagyok vele,hogy pot a gyerek miatt nem fogadnám vissza.Mi 5 évig voltunk együtt,se veled se nélküled kapcsiban.Az útolsó nagy békülés után jött a gyerekválalás,mindketten akartuk!De mire összejött a babaazt mondta én nem úgy álloka dolgokhoz ahogy kellene,különmentünk.Az mondom,az rendben van,hogy mi elvoltunk egy ilyen se veled se nélküled kapcsiban de ezt a gyerekkel nem fogom csinálni.Meg amúgy is nem volt mellettem a terhesség alatt egyszer nem jött el velem orvoshoz,nemtudom nem akart vagy nem tudott!?Nem is érdekel.Legyen apja a kisfiának.el nemtiltom őket egymástól de én úgy érzem innen nincs visszaút!

2010. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!