Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan jöttél össze a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a szeretőddel?

Figyelt kérdés

Én úgy, hogy kb már évek óta ismertük egymást, de nem történt semmi, pedig látszott, hogy senki nem közömbös a másiknak.

Aztán egyszer felhozta, hogy eljönne velem futni.

Éreztem, hogy ez az lesz, szal két nappal később, amikor összefutottunk, megállítottam, aztán mondtam, hogy adja meg a számát(akkor nem lehetett mert ott volt a férje).

Utána beszéltünk telefonon vagy két órát, majd mivel hétköznap nincs otthon a férje, megbeszéltük, hogy elmegyünk futni, ha elaludtak a gyerekek.

Hát nagyon jót futottunk, kb rojtosra dugtam:D

Azóta meg rendszeresen járunk futni, hetente kétszer.


2022. jan. 18. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hányok tőletek, remélem kiderül
2022. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Hányok tőletek, remélem kiderül
2022. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Èn csak szerető voltam, mert nekem akkor èpp nem volt senkim. A csajjal melóban ismerkedtünk meg, ès valamièrt nagyon ràm àllt az első perctől. Jóban lettünk, azt is elmondta hogy a fèrjèvel màr èvek óta nincs semmi. Egyszer megbeszèltük hogy meló utàn kimegyünk kicsit a folyópartra iszogatni kettesben.(este 10-ig dolgoztunk) Kb 20 perce ültünk a stègen ès màr ruha nem volt rajtunk Azon a nyàron sok időt voltunk a termèszetben


A csaj amúgy 10 èvvel idősebb volt, de sok dolgot tanultam tőle 😅

2022. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is hányok tőletek, remélem kiderül.
2022. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Itt ismertem meg.
2022. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Képtelen vagyok visszaemlékezni.


Onnan rémlik csak, hogy rájöttem arra, hogy a barátom megbízhatatlan, nem szeret, el kéne hagynom, de szeretem es jol működő életünk van együtt, es képtelen vagyok kilépni.


De a lelki csalodást fájdalmat meg nem bírtam. Kilépni se. Stb. Maradt egy teljesen kétségbeesett kilátástalanság, szeretethiány bennem a kapcsolatban.

Gőzöm sincs hogyan de egy ismerősöm(haverok haverja vagy ismerősök ismerőse alapon ismertem meg)ágyában kötöttem ki, MERT ő "atyai, bölcs, nyugodt" hangon beszélgetett velem mindig, teljesen kiegyensúlyozottan, ápolta a kis lelkem, irto kedves, visszafogott, gyengéd volt velem, szeretettel, óvatosan bánt velem mint egy "kislánnyal", megértette a bánatom, adott tanácsokat, beszélt magárol, elmondta férfi szemmel ő hogyan látja a nőket, kit miert csal, melyiken mitol van kiakadva, kiket miért néz le, azaz megismerhettem egy férfi gondolkodásmódot is, ölelt bujt hozzám, egyutt aludtunk ölelve, mindezért cserébe lefeküdtem vele.(én kértem fel szeretőmnek, nem is nyomult rám)


Szóval amig a barátommal éltem jártam voltam és a háta mögött "sírtam szenvedtem", addig a szeretőm volt akivel "túléltem" azt a hatalmas fájdalmat a barátom miatt.


Habár szakítás után így is a Dunának indultam el először.

Útkozben szembejott egy másik ismerősöm es ő dobott fel és aztán egyutt csavarogtunk tovább. Aztán jártunk is.


Mondhatni ketten "mentették meg az életem" tudtukon kívül.

2022. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hányni, de nekem tetszik a sztori. :D
2022. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is tetszik😀
2022. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hányni, de nekem is tetszik a sztori. Remélem kiderül.
2022. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

42F

Szexpartner keresőn.

Ő is házas,én is házas.

Szokásos fotócsere,majd egyre pikánsabb levelezések,majd telefonbeszélgetések.

Ő otthon nem kapja meg rendesen,silány,egyhangú a szex,önző a párja.Nálam hasonló.

Aztán megbeszéltük,hogy talizunk,csak először nehézkesen tudtuk megszervezni.

Végül összejött.Neki céges bulija volt egy másik városban,és ott aludt,én meg meg tudtam lépni otthonról.Elmentem hozzá,és megtörtént.Isteni izgalmas és szenvedélyes volt,nagyon vágytunk már egymásra.


Azóta is rendszeresen találkozunk,búvóhelyen,motelben,panzióban,kocsiban,erdőben,mikor hogy.

2022. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!