Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, megcsalásnak tekintené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megcsalásnak tekintenétek, ha a pasitok elmenne egy happy finish-es masszázsra?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Te megcsalásnak tekintenéd ha a csajod befeküdne egy masszázsra, majd a masszőrfiú végigfogdosná a mellét, p.nciját majd jól megujjazná?
2022. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves egyes! Nem :)
2022. jan. 28. 23:51
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Hehe. :D Kapna otthon happy finish-t. Meg a veséje is.
2022. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nő lennék, nem akarnék a te barátnőd lenni, az már egyszer biztos.
2022. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte megkérdezné és rábólintok, akkor nem. Ha nem szól róla vagy csak utólag mondja, akkor igen.

Ez azért kellemetlen, mert én pl simán elengedném. De ahhoz az kell, hogy felvállaja őszintén és megkérdezzen. Ha ez nincs, akkor kidobom a fenébe:)

2022. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte őszintén felvállalja és elmondja, hogy mit szeretne és hogyan lesz, akkor nem bánom, nem tekintem megcsalásnak, valamint ha nem zavarja, ha én is ilyet csinálnék. Viszont ha utólag tudom meg vagy nem tőle, akkor megcsalás.
2022. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen ez egyértelműen megcsalás, repülne.
2022. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Simán elengedném. Egy kikötésem lenne, hogy pasi legyen a masszőr. Ha csak az élvezet miatt megy olyan mindegy, nem? :))
2022. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Én Meta pasija akarok lenni :D
2022. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem, de furcsállnám hogy eddig nem is sejtettem hogy biszexuális. El is kísérném és én is kérném a szolgáltatást. Az én ízlésemnek kissé túl nagy hegyomlás a fickó, de jóképű, és egy csodakezű sportmasszőr ☺️
2022. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!