Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan delűt ki a megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan delűt ki a megcsalás? Hogyan bukott le a párod?

Figyelt kérdés
Elváltatok/szétmentek ezután?

2022. jan. 29. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmet többször is megcsalták, sosem derült ki, vagyis mindig szakítás után idővel tudódott ki.

Ismerek olyat, aki meglátta őket a suli folyosón. Szakítottak.

Volt olyan aki bevallotta, de ott is szakítás lett.

Volt olyan hogy családban volt a félrelépés, na az botrány volt, de nem lett válás. (Testvér-testvér)

Tudok olyat is, aki mindig tudta, viszont ők már az elejétől nem szerették egymást.

2022. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik ismerőse rákérdezett nála üzenetben, hogy elmondta e nekem a dolgot, tudok e róla. Na, ezt a legjobb barátnőjének elküldte screenshotban.

Telt az idő, a telefonjáról lepakolta a képeket a gépére. Elég nagy káosz volt, tudta, hogy én szeretek rendszerezgetni, ő meg nem, szóval mondta, hogy nyugodtan rendet rakhatok rajta. Neki is álltam, aztán bumm, megtaláltam a képet...

Nem mondtam el egyből, átgondoltam a dolgot. Kicsit utána kihasználtam, aztán szakítottam.

2022. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A csaj órája a kocsiban maradt.
2022. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A csaj exe felhivta a hazas ferfi feleseget. A csaj a hazas ferfi miatt dobta az exet, az meg vissza akarta kapni a csajt.
2022. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan barátnőmnek írogstott társkeresőn aki elég közeli ahhoz hogy tartsuk a kapcsolatot, viszont elég távoli ahhoz hogy nem mutattam be az akkori páromnak.
2022. jan. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Levélből, ami a lakcímünkre jött.
2022. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Amikor megtudtam, hogy kisocsem szultetett az apam szerteojetol, akkor derult ki, hogy az apam rendszeresen megcsalta anyamat a titkarnojevel. Egyuttmaradtak, en pedig nagyon szeretem a 14 evvel fiatalabb feltestveremet. F28
2022. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!