Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan aki örült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan aki örült annak, hogy megcsalta a párja? Mármint olyan felszabadító érzés, hogy Te is nyugodt szívvel megteheted?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel önhibánkon kívül szakítottunk (egyik szülője meghalt, külföldre költöztek), de még évek múlva is szerelmes voltam belé, és tudom, hogy egyszer össze fogunk jönni.

Természetesen volt azóta barátnőm (de mindig hiányzott valami), a mostani megcsalt, és valahogy olyan felszabadító jó érzés fogott el... ez nagyon beteg gondolat? :)


Eddig az összes barátnőmre olyan furán (kis sajnálattal) néztem, mivel az exembe voltam igazán szerelmes, és tudtam, ha alkalom adódik rá, dobnám bármelyiket az exemért... Most viszont hogy megcsalt, olyan felszabadultan lehetünk együtt, mert én is megcsinálhatom vele.

Más is érzett már így?

31/F


2022. jan. 29. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
32 évesen ennyire futja?
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 peca1000 ***** válasza:
39%

Jó lenne, ha meglépné az asszony.


Mennék csajozni :)

2022. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Más okból, de éreztem már ilyet. Nem voltam szerelmes, rég ki akartam lépni a kapcsolatból, de mindig bedőltem a lelkiterrornak. Aztán kiderült, hogy ő csalt meg engem a nagy féltékenykedése közben. Olyan megkönnyebbülést még sose éreztem, mert így már hiába fenyegetőzött tudtam, hogy egy ilyen önző patkány sose tenné meg, csak mondja.
2022. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Én utoljára 16 évesen örültem ennek.

Mert nem voltam szerelmes de gyáva voltam elé állni, és legalább adott egy okot hogy kidobjam.

Na de felnőtt emberként ilyen gondolkodást...

2022. jan. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz. Nem lennék a helyedben.

Minden párod csak egy pótlék.

Így hogy tervezed a jövőd? Gyerekek?

Mert az oké, hogy vársz az exedre, de ha ő már megtalálta a párját, akkor várhatsz rá akármeddig.

2022. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ja, mert itt mindenki élete legnagyobb szerelmével van együtt.? És vajon a parotokbak is ti vagytok a leg, leg, leg.? Nem csak a gyakori világa van ám. Létezik a való világ is. Akkor is létezni, élni kell ha az embert élete nagy szerelme elhagyja.
2022. febr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miért, 16 évesen lehet szerelmes az ember, de 32 évesen már nem?! Fura, de valahogy jobb lett a kapcsolatunk, feldobta, felszabadult lettem és boldogabb :)

Az exemre nem "várok", természetesen tervezem a jövőt, és szeretnénk gyerekeket, de ettől függetlenül ha pl. 10 év múlva megjelenik az exem, simán lépek :) Már nem 1952-ben vagyunk, amikor a holtodiglan a divat, ma már mindennapos a válás...

2022. febr. 1. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az exemre nem "várok", természetesen tervezem a jövőt, és szeretnénk gyerekeket, de ettől függetlenül ha pl. 10 év múlva megjelenik az exem, simán lépek :) "

Dehogynem vársz, hisz lépnél csak az alkalomra vársz.

Oké, nem kövezik meg azt aki válik, de azért ilyen bizonytalan jövőre én nem terveznék gyereket.

2022. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én már szeretnék gyereket, gyerekeket :) Éppen ezért nem "várok" az exemre.
2022. febr. 2. 19:42
 10/15 anonim ***** válasza:
De, vársz, ugyanis, ha visszajönne, akkor simán lelépnél.
2022. febr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!