Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertem a szerelmem barátját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem a szerelmem barátját és így sikerült továbblépnem? A verekedés felszabadított? Miért?

Figyelt kérdés

1,5 éve szerelmes vagyok/voltam egy lányba. Sajnos van barátja. Csütörtökön odajött hozzám a srác, hogy hagyjam a csaját és kopjak le. (Pár órára együtt járunk a lánnyal, segítünk egymásnak. 1-2 tantárgyban korrepetáljuk a másikat kölcsönösen.)


A barátja belém kötött és megütött, amikor mondtam hogy nem tehetem. Ezután verekedni kezdtünk, ahol nagyon csúnyán helyben hagytam. Nekem szinte csak az ajkam repedt fel és a fejem lett púpos (a haj alatt, ahol nem látszik), de az ő arca jól helyben lett hagyva és addig folytatta, amíg a földre nem került. Ott már nem ütöttem persze. Most viszont úgy érzem új ember lettem. Már nem érzem azt a szerelmet és tök gagyinak találom, hogy eddig éreztem. Voltam bulizni pénteken és szombaton is és szombaton már egy másik lánnyal csókolóztam, akit ott a buliban ismertem meg.


Hogy hozhatta meg a felszabadulást ez a verekedés?


2014. febr. 2. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok...érett viselkedés rulez
2014. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
értelmes vagy mint.... mint egy kecske
2014. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert szintet léptél.
2014. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
édes a bosszú...és jót tesz az egészségnek is. :D
2014. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Adrenalin löket... Mindegy, azért örülj a felszabadultságnak, de ne lég ágresszív.
2014. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt egy igazi király gyerek!

Nem tök mind1 ha ugy is minden qrva a tied?

2014. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1-2: Szóval ha valaki elkezdene verni titeket, ti hagynátok. És utána szétvert fejjel legalább intelligensnek és kulturáltnak éreznétek magatokat nyilván.


3-4: Köszi!

2014. febr. 2. 23:08
 8/13 anonim ***** válasza:
De jó neked. És őszintén grat. Én is szívesen verekednék egyet a volt csajom pasijával, akár győzök akár veszítek.. bár csak belém kötne :D sajnos nem vagyok kötözködős, amúgy is ciki kezdeni az ilyesmit.
2014. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tesztoszteron Tomi a király!


Továbbléptél, éld az életed!

2014. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gratula, büszke lehetsz magadra (gúnyosan)

Leközelebb inkább boxzsákot verj, vagy a fejed a falba...

2014. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!