Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bocsátjátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bocsátjátok meg a megcsalást, ha nem köt össze házasság/gyerek/hitel/5+ év?

Figyelt kérdés

A fenti példák sem jelentik azt, hogy meg kell bocsátani, de akkor jobban megértem, hogy egyáltalán elgondolkozik valaki rajta és nem egyből szakít.


De mi más ok lenne arra, hogy hagyod magad megalázni, a visszafogadással meg engedélyt adni arra, hogy újból félrelépjen? Ugyanis úgyis megbocsátod a többit is...


Ja, hogy szereted? Nos, ez úgy működik, hogy szakítasz, nem beszélsz vele hónapokig, elfoglalod magad más dolgokkal és szépen idővel kiszeretsz belőle, majd amikor készen állsz, esélyt adsz magadnak egy olyan kapcsolatra, ahol hűségesek és jól bánnak veled.


Tényleg érdekelne, miért teljesen oké egy megcsalás. Úgy bocsátják meg mások, mint azt, hogy elfelejtett a párjuk tejet venni a boltban, pedig megkérték rá.


2022. febr. 10. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert büdös csicskák
2022. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek nincs képben, akkor egyértelműen kényelem, biztonság és magasabb életszínvonal. Ha valaki úgy érzi, hogy az élete nagyon megsínylené a szakítást az benne marad a kapcsolatban, mert érdeke fűződik hozzá. Ha a partnere nem bunkó vele, segít neki csak másnál keresi a szexet attól még működhet egy kapcsolat.
2022. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Megbocsátottam, mert minket összeköt minden amit felsoroltál. Házasság, gyerek, hitel, 7 év. Úgy voltam vele, hogy kap még egy esélyt, hiszen minden ember hibázhat és nem akartam felborítani az életünket. Remélem több ilyen eset nem lesz, mert ha igen sajnos akkor muszáj lesz neki búcsút intenem. De ha akkor történik, amikor csak együtt jártunk, valószínűleg szakítottam volna.
2022. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

10#

Írtam is h konkrét bizonyítékom nincs rá h meg is tette...de aki már ilyet ir egy nőre úgy h otthon az ő párja az azért kiveri a biztosítékot ...ott valami nincs rendben

2022. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!