Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belefutottál már társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefutottál már társkeresőn ismerősbe, akiről tudtad, hogy házas vagy párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon kellemetlen élményem ilyen téren, egy barátnőm párja (aki nem tudta, hogy én ki vagyok, én is csak fotókon láttam őt) rám írt egy társkereső oldalon és rögtön felismertem, mert ugyanazokkal a fotókkal ismerkedett, amik a közösségi oldalon voltak fent róla. Nem válaszoltam neki, napokig őrlődtem, hogy mit tegyek, végül jeleztem a lánynak, hogy a párja fent van az oldalon és ismerkedik. (Azóta is együtt vannak, gyerekük is született)


Veletek történt hasonló? Mi lett a vége? Szóltatok a "megcsalt" félnek?



2022. febr. 17. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Több ilyenbe is belefutottam. Volt, mikor nekem szolt a barátnőm, hogy az akkori párom ráírt. Átmentem hozzá, és együtt írtunk neki. Megbeszéltek egy randit, és micsoda véletlen, én is megjelejtem. De csak azután, hogy kifizette a borsos számlát az exem. 😉

Én volt, akinek szóltam, ahol ismertem a barátnőt vagy a feleséget. A kollégámról tudtam, hogy házas, de a feleségét nem ismerem. Neki csak visszaírtam, hogy szégyellje magát, és nekem innentől köszönnie se kell.

2022. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Ment is a screenshot a párjának.
2022. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Voltak érdekes helyzetek igen xd
2022. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Rengeteg volt
2022. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Azt írta, hogy szereti és tiszteli az asszonyt.. wft?

Persze hogy szerette, hiszen kőgazdag családból származott a nő.. ez a droid meg egy senkiházi pojáca..

2022. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak olyanba aki házas de a profilján kiemelte, hogy csak beszélgetni és barátkozni akar és semmi egyebet mert kapcsolatban van. Mondjuk erre ilyen appokat használni fura.
2022. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik legjobb barátnőm párja fent volt. Soha nem mertem neki szólni, mert a pasinál élt, a pasi volt a munkáltatója és erősen túlsúlyos is, iszonyúan nehezen talált alapvetően is párt.

Azóta házasok és babát várnak. Úgy érzem, jól döntöttem, mert biztosan én lettem volna a hibás.

2022. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen, több is. Nagy városban szerintem nagyon sok ismerőst találni fent aki nős, kapcsolatban amúgy. Igaz 8 éve nem voltam fent. Nem foglalkoztam vele, nem szóltam.
2022. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Több olyan helyzet is volt, amikor olyan ismerős lányokat láttam fenn Tinderen, akikről tudtam, hogy van barátjuk.


Egyik esetben sem szóltam a párjuknak, igaz, őket vagy nem ismertem vagy csak futólag. Szerintem akkor is így tettem volna, ha egy barát párját látom meg, nem szeretnék semmilyen módon hozzájárulni egy kapcsolat felbomlásához.

2022. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen egy undorító embereket mint ti vagytok #1. Jobban is járt a pali nélkületek. Bár meg is értem miért csalt. Respect neki.
2022. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!