Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam az exem új barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az exem új barátnőjének, hogy a srác még mindig utánam koslat?

Figyelt kérdés
Valószínűleg azt fogja hinni, hogy a kapcsolatukat szeretném tönkretenni. Ellenben ha nem mondom el neki, egy olyan csávó mellett éldegél, aki bármikor lazán hazudik neki. Arról nem beszélve, hogy fel sem vállalja, én a kapcsolatukat is csak valaki mástól tudtam meg... Velem is és más lányokkal is folyamatosan próbálkozik a srác azóta is. Úgy érzem ezt azért nem ártana tudnia, de hogy lehet ezt úgy közölni, hogy tényszerű legyen és ne azt érezze, hogy problémát akarok generálni?

2022. febr. 9. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Le kéne akadni az exről.
2022. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
sztem ez nem a te problemad, engedd el
2022. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Minek is jótékonykodsz az exed uj nőjének?
2022. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
a kis féltékeny...inkább keress te is valakit magadnak
2022. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Öhhh... Le kéne akadni az exről? Valóban? Keressek mást magamnak?

A srác konkrétan az iskolám elé járkál, hogy találkozzunk. Miközben én 4 hónapja boldog párkapcsolatban élek. Nem jótékonykodni akarok az exem új nőjének, szimplán nőként úgy érzem ennyit megtehetek egy nő társamért, akit éppen átb*sznak a palánkon.

2022. febr. 9. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatból mondom, ne tedd, mert te leszel a szar úgyis. A csávó meg majd rád ken mindent, és letagadja a csillagokat is az égről.
2022. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak konkrét bizonyítékok, akár üzenetek, vagy valami, én biztos elküldeném neki. Fordított esetben én is ezt várnám el egy nőtársamtól. Bizonyítékok nélkül kérdés hogy a csaj mennyire hinné neked, lehet, hogy a végén még te jönnél ki rosszul.

De ezen az oldalon mindig azt írják ilyenkor, hogy ne kavarj bele, meg törődj a magad dolgával. Azért ha a válaszolók párja tenné a szépet másnak, akkor kíváncsi lennék, ugyanígy nem akarnának-e tudni róla.

Nekem egyszer volt hasonló, ezer éve kidobott exem részegen írogatott, mikor leráztam pár napra rá már egy másik csajjal pózolt a profilképén. Én itt végül nem szóltam, mert tényleg ez pár nappal előtte volt, hogy írogatott, ki tudja, lehet akkor még nem is ismerte a másik lányt (bár nehezen hiszem). De ha már az új nő mellől koslatna utánam, én szólnék.

2022. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki! Pláne így, hogy zaklat téged

Undorító féreg. Én szeretném tudni az új nő helyében, hogy össze-vissza csal a pasim.

2022. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én is.

De sok nő ilyenkor nem a szemének hisz, hanem a pasijának.

Én nem akartam szart kavarni, de mikor zaklatott a pasas egy ideje, nyomtam néhány screenshotot, és elküldtem a csajnak.

Büdös kurwa, te ezt álmodtad, megszerkesztetted, de ez még annak is szar, kinyírlak, és hasonló üzeneteket kaptam.

Bár azóta se tudom, hogy ezt a csaj írta, vagy a pasi lépett be a csaj fiókjába, és ő válaszolt...


Azóta is élnek boldogan, 2 gyerekkel kibővülve.... 🤮

2022. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
dráma kell neked is.. Barátod menjen elé és szépen tessékelje el, már ha nem hugyos és vannak tökei.
2022. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!