Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ahol rendszeres megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol rendszeres megcsalás van, van értelme megmenteni a kapcsolatot? Egyáltalán lehetséges, leállhat a csaló fél?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy idő után megállhat, kérdés, hogy az melletted fog-e történni, és ha igen, utána te miért maradnál vele?
2020. febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem.
2020. febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Részemről vége.


Utána elfelejted? és semmi gond néha megesik az ilyen végül is nem nagy gond, nem hazudott, szeret, tisztel, és mindig meg fogok bízni benne...


Ez tök természetes, hogy néha félrek**úrnak...

2020. febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor sem, ha naponta megkérdezed.
2020. febr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szólj azért, ha eléred az ezredik kiírást ugyanebből a kérdésből, kíváncsi vagyok meddig tartasz ki
2020. febr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy még mindig ezt kérdezed :D

A kérdés az, hogy megéri-e "megmenteni" ezt a kapcsolatot annak ellenére, hogy a megcsalást te nem tudod elfelejteni, és állandóan ezen kattogsz.

Ha nincs bizalom, mint a te esetedben is, akkor minek egy ilyen ember?

2020. febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy nőt, akiről tudom, hogy több éve megcsalja a párja. Úgy gondolom a nő így is jól jár. Először is nincs egy kategóriában a férjével. A pasi sokkal jobban néz ki és tanultabb. Asszonyunk, olyan igazi gyári munkás Mari néni. Amijük van az a férfi keresetéből nagyrészt.

Munkahelyen (közös ismerős) nő henceg. Az Ő kegyeiért aztán meg kell küzdeni a férjének állandóan, ha naponta szexet akar. Mindenben az van amit Ő akar.

Hát ha ilyen a felállás a Kérdező esetében is, akkor miért ne érné meg? Hogyha valaki otthon úrnő a kapcsolatban.Kifelé mindenki irigyli 10/10-es pasi, csúcs autó, így drágám, úgy drágám... A szeretőről meg ki tud?

2020. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kifelé mindenki irigyli 10/10-es pasi, csúcs autó, így drágám, úgy drágám... A szeretőről meg ki tud?"


Én voltam már szeretője sok éven át egy családos pasinak.

A szex az nagyon jó volt vele, de mint ember, mint társ már nem kellett. Ami kellett belőle azt a részét megkaptam.

Nem minden szeretőnek az a vágya, hogy otthagyja a párját és a családját érte.

2020. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem fog leállni a meg csalással.
2020. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
61%
Hagyd ott. Találsz másikat.
2020. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!