Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb, ha nem tud róla a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha nem tud róla a párja, hogy megcsalják?

Figyelt kérdés
Ismerős csalja a párját, mindenki tudja, csak a párja nem, nem akarunk belekeveredni.
2022. márc. 7. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Jobb ha nem tőled tudja meg. Mert igazad van, nem jó az ilyenbe belekeveredni. Egyszer én is szóltam valakinek, a másik kidumálta és én voltam a szemét. Akkor elhatároztam, hogy többé nem teszek ilyet.
2022. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Nyomtasd ki neki névtelen levélbe, megnevezve azt a személyt akivel csalja akkor nem te leszel a "júdás", és nem lehet majd egyértelműen hozzád kötni sem, hogy te árulkodtál.
2022. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%

Ha akarja kinyomozza, ha nem akkor meg belefér nekik.


Előző voltam.

2022. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem attól függ mennyire állsz közel az illetőhöz.

Ha tényleg csak egy ismerős, vagy nem a legjobb barátod, akkor ne szólj neki. Ne keveredj bele, ahogy írtad.


Viszont hogyha a legjobb barátodról van szó, vagy rokonodról, akkor én a helyedben szólnék. Ugyanígy én is szeretném ha elmondaná nekem valaki aki közel áll hozzám ilyen helyzetben.

2022. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is az jutott eszembe, mint a masodiknak, bedobsz neki egy levelben bizonyitekokat, pl a parjarol es a szeretojerol keszult kepeket, ha vannak. Semmi szöveg, csak az.

De mi van ha eppen a parja talalja meg? Lehet kitalal magatol vagy eppen ha szorul a hurok, befejezi a viszonyt a masikkal.

2022. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki tudja, csak a párja nem = Ő is tudja, csak nem akarja tudni.


Jobb nem beleavatkozni, úgyis te leszel a gonosz, szemét, aki tönkretette a kapcsolatot, még véletlenül se az, aki megcsalta a párját.

2022. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Amit nem tud az nem fáj. Egyébként honnan tudod, hogy nem nyitott házasságban élnek?
2022. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne ekveredj bele.
2022. márc. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Nincs jogod beleavatkozni mások életébe.

Akkor sem, ha neked nem tetszik, ahogyan él.


Ez alap.


De tegyük fel, hogy megteszed. A férj meg jól

Megveri asszonyt, aztán megy a börtönbe. Vagy hasonló. Vagy a házastárs is tud róla, és elküld téged a fenébe, hogy ne avatkozz az életükbe.


Volt egy szélsőséges eset vagy 20 éve, Budán, a Szabolcska Mihály utcában. A férj fülest kapott, hogy csalja a felesége. Kinyomozta, hogy mikor, hol találkoznak. Becsöngetett. Lelőtte a feleségét és a szeretőjét. Aztán lement, és a kocsijában főbe lőtte magát.


Szóval, mindenki foglalkozzon szépen kizárólag a saját magánéletével.

2022. márc. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!