Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szebbik nem, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebbik nem, aki volt szerető, minden esetben házas volt a férfi? Hogy alakult ki,?

Figyelt kérdés
Volt aki csak támogatás miatt ment bele?

2022. márc. 24. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, házas volt, én egyedülálló, munkahelyen ismerkedtünk meg. Ez nem egy tervezett dolog volt, mármint nem akartam szerető lenni, ő sem keresett szeretőt, de ahogy egyre jobban megismertük egymást, szerelem lett belőle. Sokáig nem történt köztünk semmi, de aztán elmondtuk egymásnak őszintén, hogy mit érzünk. Ennek semmi köze nem volt semmilyen támogatáshoz, és ő el is vált a feleségétől, azóta mi együtt vagyunk, ennek már sok éve, és nagyon boldogok vagyunk. Előtte nem voltam szerető soha, és ezután sem lennék, az a pár hónap, amíg eldöntötte, hogy elválik a feleségétől, borzasztó volt mindannyiunknak, pedig a házasságuk már amúgyis halott volt. Szerencsére a felesége simán belement a válásba, ő sem volt boldog, ő is új életet akart kezdeni.
2022. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez szép történet. Szerencsérs vagy
2022. márc. 24. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt pár ilyen "kapcsolatom"

Soha egyik pasi sem volt házas csak simán kapcsolatban élt

Anyagiak miatt nem mentem és nem is mennék bele ilyen kapcsolatba

2022. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Veled mi a helyzet kérdező?
2022. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én keresek. De ffi vagyok
2022. márc. 24. 11:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos sok nő komoly támogatást igényel. Támogatás még nem gond de az igények sajnos nincsenek arányban
2022. márc. 24. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a támogatás rész azon is múlik melyik fel van jobban oda a kapcsolatert. Ha a férfi majd "megveszik" az adott noert és a nő ramenos akkor az szépen jovedelmezhet. Viszont fordítva is lehet. Ilyenkor a férfi miért támogatná a szeretőjét?
2022. márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!