Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor elhagyott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elhagyott a barátnőm, akkor összetörtem. Nagyon szerettem, de azt mondta, nem vagyunk egymáshoz valók. Nyolc hónap után mit szeretne újra Tőlem?

Figyelt kérdés
Megcsalt, lebukott, és elhagyott. Elég nyomorultul voltam. Kellett 2-3 hónap, hogy mással is foglalkozzak mint az önsajnálattal. Egyszer csak eljött a munkahelyemhez, és beszélgettünk, mert szerinte nem tisztáztuk le a dolgokat. Ami igaz is. Együtt van azzal akivel lelépett, de állítása szerint egy állat a pasi. Ha úgy gondolom, hogy adnék neki egy esélyt, akkor meg szeretné próbálni újra velem. A pasival állítólag vége, nem miattam, mindenképpen vége volt, de még egy lakásban laknak. Tiszta lappal szeretne indítani, de én meg nem tudok bízni benne. Ezt elmondtam neki is. Meg nem is akarok. Ezt viszont még nem. Nehéz volt összeszedni magam, és szerintem sokat aggódnék, hogy nem-e tilosban jár. Így szerintem nincs értelme belevágni. Esetleg valakinek más szempont?

#Bizalom?
2022. márc. 28. 21:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazából aki normálisan gondolkodik az hagyja a fenébe. Szóval szerintem tiltsd is le és mond neki, hogy ne keressen, mert nem vagyunk egymáshoz valók :))
2022. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyen méltóságod, ne kövesd el újra ugyanazt a hibát.
2022. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymáshoz valóak!!!

Nehogy újra kezd az önkínzást ember...

Olyanok vagytok, mint egy pohár víz és egy pohár homok.

Egy közös van bennetek, és az sem bennetek van.

2022. márc. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsalt, lebukott, és elhagyott. Elég nyomorultul voltam."


Lépj tovább.

2022. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek csak megerősítették a saját gondolataimat. Ma meg is beszéltük. Érdekes módon igazat adott az ex. Ha úgy érzem, hogy nincs bizalom, akkor nem szabad újrakezdeni. Ők is lezártak mindent, mi pedig talán jóban maradunk. Persze mint barátok.
2022. márc. 30. 22:19
 16/25 anonim ***** válasza:
Jóban maradtok? Fúj.
2022. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok Tőle semmit, nem is bíznék benne, így kapcsolat kilőve. Beszélgetni meg tudunk, abban semmi nincs.
2022. márc. 30. 22:34
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Már kezded az alkudozást, ezután az fog következni, hogy jaj, egy találkozóban még semmi nincs. Jaj, abban semmi nincs, ha felmegyek hozzá/feljön hozzám. A lejtő tetején vagy, még itt állj meg.
2022. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az gondolom megvan, hogy én nem akarok kapcsolatot az exemmel.
2022. márc. 31. 12:25
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsalt, lebukott, és elhagyott. Elég nyomorultul voltam. Kellett 2-3 hónap, hogy mással is foglalkozzak mint az önsajnálattal."


Leírtad az érzést amit tőle kaptál.

Nincs más szempont!

Gondolom nem akarod újra átélni.

2022. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!