Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor elhagyott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elhagyott a barátnőm, akkor összetörtem. Nagyon szerettem, de azt mondta, nem vagyunk egymáshoz valók. Nyolc hónap után mit szeretne újra Tőlem?

Figyelt kérdés
Megcsalt, lebukott, és elhagyott. Elég nyomorultul voltam. Kellett 2-3 hónap, hogy mással is foglalkozzak mint az önsajnálattal. Egyszer csak eljött a munkahelyemhez, és beszélgettünk, mert szerinte nem tisztáztuk le a dolgokat. Ami igaz is. Együtt van azzal akivel lelépett, de állítása szerint egy állat a pasi. Ha úgy gondolom, hogy adnék neki egy esélyt, akkor meg szeretné próbálni újra velem. A pasival állítólag vége, nem miattam, mindenképpen vége volt, de még egy lakásban laknak. Tiszta lappal szeretne indítani, de én meg nem tudok bízni benne. Ezt elmondtam neki is. Meg nem is akarok. Ezt viszont még nem. Nehéz volt összeszedni magam, és szerintem sokat aggódnék, hogy nem-e tilosban jár. Így szerintem nincs értelme belevágni. Esetleg valakinek más szempont?

#Bizalom?
2022. márc. 28. 21:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Üdv. Nem, nem akarom újra átélni. De attól ami történt, nem leszek egy megkeseredett, a másikat élete végéig gyűlölő ember. Csak nem akarok vele kapcsolatot.

Viszont egy dolgot nem értek. Nem az első kapcsolatom aminek vége van, mégis 1-2 kivételtől eltekintve nem vagyok rosszban az exeimmel. Ez olyan furcsa?

2022. márc. 31. 21:21
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa mert ezek szerint te magad mögött tudod hagyni a bántalmakat, és jó ember vagy ha ezekután szóba állsz velük.

Egy dolgon gondolkodj el, nem ez az oka hogy több kapcsolatod zátonyra futott? Nőként mondom hogy a nagylelkű, jószívű férfiakat könnyen kihasználják.

Ezzel nem azt mondom hogy változz meg mert jó hallani hogy vannak még ilyen férfiak, csak figyelj oda kivel és mennyire vagy jóindulatú.

2022. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%
#22 Pedig ti nok azt szeretitek ha kutyaba se vagutok veve, akkor futtok a pasi utan mint egy pincsikutya.
2022. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le és kész!
2022. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 22-nek a választ. Mivel már nem tizenéves vagyok, volt néhány kapcsolatom. Ha nem volt jó egy idő után szakítottunk, vagy a nő, vagy én. Attól függ kinek nem volt jó a helyzet. Jellemzően meg tudtuk mindíg beszélni a gondokat , és amik a szakításhoz vezettek. Nem vagyok az az ember aki szeret fél életen át haragudni, köpködni a másikra. Szerintem túl sok energiát visz el. Itt az lehet a gond, hogy az első olyan szakításom, ahol tudomásom van a félrelépésről, és nem tudok, nem is akarok bizalmat az ex iránt. Haverság az oké, de több nem. Ami érdekes a helyzetben, hogy a haverságot most annyira mégsem akarja. Kapcsolatot szeretett volna, de haverkodni, barátkozni nem. Kb ennyi.
2022. ápr. 4. 21:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!