Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek, ha a ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a ferfiaknak nem kellene felniuk a felrelepes kovetkezmenyeitol,akkor meg tobb csalfa ferfi letezne?

Figyelt kérdés
Sose derulne ki mondjuk, nem kerulne veszelybe a kapcsolat, minden menne tovabb a kosza numerak utan.
2022. ápr. 12. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak olyan férfiak, akiknek van gerince, szíve, tudod, emberi dolgok. Bár lehet, csak Hollywood hitette el velem.
2022. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ritka de van ferfi aki azzal fekszik le akit szeret is mással meg nem mert nem akarná ő is ezt kapni hogy csalják.


Itt voltak ezek a válaszok egy masik kerdesnel férfiaktol.

2022. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
A megcsalás egy olyan dolog szerintem amit nem befolyásol az hogy mi a szankció érte. Jó ha halállal büntetnék az más, de amíg nem büntető jógi következménye addig aki olyan annak mindegy.
2022. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti.
2022. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbbet amúgy se érdekli a következmény. Fasz feláll, ész mwgáll. Tisztelet a roppant kevés kivételnek.
2022. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nőkre ugyanúgy ki lehetne írni. Meg hát azok a gerinctelen, hűtlen, házas férfiak kikkel is lépnek félre leginkább? Hát bizony szintén gerinctelen, hűtlen, házas nőkkel.
2022. ápr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én férjem többször megcsalt,soha nem házas nőkkel, hanem mindig függetlenekkel,fiatalabbakkal.
2022. ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!