Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rosszabb, ha azonos neművel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb, ha azonos neművel csal meg a párod?

Figyelt kérdés
Vagy könnyebben megbocsátható?

2022. máj. 1. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Pasiként sokkal jobban elviselném, hogy a barátnőm biszex, mint ha egy férfivel csalna meg, feltételezve, hogy férfi csak én vagyok az életében. Még izgatna is a dolog, de én perverz vagyok :-)
2022. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A megcsalas az megcsalas. Egy no mondjuk sokkal inkabb magara veszi a ferje masik ferfival csalja meg ('nem voltam eleg neki, biztos miattam van'), de a ferfiak ennel egyszerubb lelkek.
2022. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem zavarna ha a pasim egy fèrfival csalna meg.
2022. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszabb, nem jobb. Ugyanannyira rossz mindkettő.
2022. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán rossz, ha úgy beszéltük meg, hogy a másik háta mögött, a beleegyezése nélkül nem szexelünk mással. Akkor ugyanolyan árulás nemtől függetlenül. Ha nyitott a kapcsolat, akkor meg nyilván megbeszéltünk, de a sunnyogás nem fér bele nekem.
2022. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, eleve ossze sem jonnek biszex pasival.🤮
2022. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem rosszabb lenne, ha egy meleg kapcsolatban csalna meg a párom, mivel ez ellen nem tudok védekezni.


Én sokmindent beleteszek a kapcsolatba és magamra is nagyon igényes vagyok, 2 gyerek után nem híztam el, sportolok, karban tartom magamat, mert tudom, hogy egy nőnek leginkább a férfi farkára és a hasára kell figyelnie - és ez eddig be is jött több, mint 10 évig.


Egy férfi vetélytárs ellen nem tudnék mit kezdeni, nekem csak női szexualitásom van, egy meleg férfi szeretővel nem tudok mit kezdeni, nem tudok ellene semmit tenni. Eszköztelen lennék - nekem sokkal szerabb érzés a tehetetlenség érzése egy ilyen viszony esetén, mintha egy nővel csalna meg.

2022. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lánnyal csalna meg a barátnőm, kb. még izgatna is a dolog. Megkérdezném, hogy csatlakozhatnék-e. Ha pasival csal meg, az viszont zavar. Furcsa dolog ez.
2022. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!