Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általában a HomeOffice rosszab...

Általában a HomeOffice rosszabb teljesítményt eredményez, mint a napi szintű munkábajárás? Milyen tapasztalatok vannak erről? Ha a CV-mbe azt írom, hogy HO-ban szeretnék dolgozni, az hátrányt jelenthet?

Figyelt kérdés
IT-ban dolgozom. Nálunk jövő héten állunk vissza a mindennapi munkába járásra. Amint ezt bejelentették, teljes ideg vagyok. Gyűlölöm a tömegközlekedést, az egész napomat elrontja, állandó ideg vagyok csak a reggeli bejárástól. HO-ban sokkal jobban éreztem magam, a munkateljesítményem is sokkal jobb volt. Alapból introvertált személyiség vagyok. Kértem a vezetőmet, hogy lehessen tovább folytatni HO-ban, de ezt egyértelműen elutasította, hivatkozva a felső vezetés akaratára. Teljesen elkeseredtem. Végre valami jó is kialakulni látszott a járvány hatására és most ez is visszaáll a régi szokásokhoz.

2021. máj. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek és hol. Mi pl effektívebbet vagyunk otthonról.
2021. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első, ha én etetnélek, akkor bizony éhen döglenél.
2021. máj. 14. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a CV-mbe azt írom, hogy HO-ban szeretnék dolgozni, az hátrányt jelenthet?"

Előnyt legalábbis biztos nem jelent. Inkább úgy fogalmazd, hogy HO-ban produktívabb vagy. Csak ezt is érthetik úgy, hogy nem vagy csapatjátékos.


Én otthonról kevésbé vagyok hatékony, hajlamos vagyok elkalandozni a gép mellől. De ez teljesen egyénfüggő.

2021. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
100%

Ez munkahely függő. Általában nem.

Ha beírod a cv-be nem jelent se előnyt, hátrányt, sok helyen már adottságként kezelik.

Feleségem esetén visszaadták az iroda nagy részét, nincs hova bemenni. Ha esetleg valamilyen megbeszélést szerveznek évente egyszer előre szólnak most jöhetsz be. Az feladat ugyanúgy elkészül mint amikor bejárták.

IT vagyok nálunk a személyes találkozó korábban sem volt megoldható mivel a cég több földrészen és sok országban van jelen.

Itt is a HO teljesen elfogadott mivel Amerika keleti part 6 óra mínusz volt pl.

Ettől a projektek ugyanúgy elkészültek. Igaz 2-3 havonta volt valahol egy nagyobb személyes megbeszélés is valahol a világban.

2021. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!