Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik számít nagyobb megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik számít nagyobb megcsalásnak?

Figyelt kérdés

A) Két ember sülve-főve együtt van, csomó közös programot tartanak, szeretik egymást, már-már egy lelki párt alkotnak, fizikai érintkezés nem történik köztük. Az ő értelmezésükben ez nem megcsalás, hiszen csak barátok.

B) Két ismeretlen ember találkozik egymással, eltöltenek közösen egy órát, közben szeretkeznek. Az ő értelmezésükben ez nem megcsalás, hiszen nem szeretik egymást, csak a pillanatnyi szükségleteiket elégítették ki.



2022. máj. 10. 16:11
A kérdező szavazást indított:
A)
B)
38 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű a b
2022. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

Hupsz kicsit két értelmű voltam, a "B" lehetőség egyértelműen a megcsalás, amaz kicsit sem


1es voltam

2022. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
A B egyértelműen megcsalás, de az A esetben is repülne az illető.
2022. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A b azért egyértelműbb, mert bizonyítható, konkrét. Az a a mintapéldája az érzelmi megcsalásnak, ami sokszor nem is feltűnő.
2022. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoval ha jol ertem A esetben komoly kapcsolat bontakozgat ugy, hogy mindeközben van párjuk.

B esetben meg testi kihasználás megy.


Mindkettő esetben repulne az illető ez biztos.

Talán az A esetet tartom velejéig aljasabbnak.

2022. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem szeretik egymást, akkor hogyan szeretkeznek? Az képtelenség! Akkor csak közösülnek. Szeretkezésről A esetben lehetne beszélni.
2022. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Megcsalás az, amikor olyat cselekszel, amivel felrúgod a másikkal való megegyezést a bensőséges-romantikus és testi-szexuális kizárólagosságról. Szóval csak a B" eset megcsalás, az "A" eset nem megcsalás.

Az "A" eset a tettek szempontjából annyi, mintha aránytalanul sok időt és energiát fordítanál egy barátra. Semmiképp nem fog jót tenni a párkapcsolatodnak, de akkor sem megcsalás. Az meg, hogy egy másik illetőbe emiatt vagy amiatt beleszeretsz, szintén nem megcsalás, hiszen az, hogy mit érzel, nem döntés kérdése.

2022. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem a párodra koncentrálsz, hanem valaki más is van a képben, az mindenképpen megcsalás! Gondolj bele! Nem a társadra figyelsz, akivel kapcsolatban vagy! A hűtlenség lehet érzelmi, gondolatbeli, szándékbeli, online, fizikai, stb. De ezt már a párok egyénileg is értelmezhetik, hogy hol az a bizonyos határ. Erős kötődés esetén minimális (vagy nulla) az esélye a megcsalásnak, mert eszedbe se jut, hogy elhagyd a párod.


megcsalás: csalás, egyenesség hiánya

2022. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az első nem számít megcsalásnak. Én nem hiszek az "érzelmi megcsalás"-ban... ez nem megcsalás, max. egyéb szinten jelenthet problémát egy párkapcsolatban, ha a résztvevő felek bármelyike a párkapcsolatának a rovására tölt időt a másikkal / több időt tölt a baráttal, mint a párjával, és akkor szakítóok lehet. De nekem csak a B verzió megcsalás.
2022. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

"Gondolj bele! Nem a társadra figyelsz, akivel kapcsolatban vagy!"

Belegondoltunk. Nem ezt hívjuk megcsalásnak. (vagy ha igen, akkor a feleségemet meg tudom csalni az anyámmal is, meg tudom csalni a horgász haverjaimmal is, stb). A gondolati megcsalás szintén nem megcsalás, ahogy a gondolati lopás sem lopás, a gondolati gyilkosság sem gyilkosság, stb. - A megcsalás tettleges dolog.

2022. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!