Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik számít nagyobb megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik számít nagyobb megcsalásnak?

Figyelt kérdés

A) Két ember sülve-főve együtt van, csomó közös programot tartanak, szeretik egymást, már-már egy lelki párt alkotnak, fizikai érintkezés nem történik köztük. Az ő értelmezésükben ez nem megcsalás, hiszen csak barátok.

B) Két ismeretlen ember találkozik egymással, eltöltenek közösen egy órát, közben szeretkeznek. Az ő értelmezésükben ez nem megcsalás, hiszen nem szeretik egymást, csak a pillanatnyi szükségleteiket elégítették ki.



2022. máj. 10. 16:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt már csak az a kérdés, miért tölt több időt a baráttal a párkapcsolatának a rovására? Kimutatták, hogy az ellenkező nemű baráti kapcsolatok kb. 70%-nak az alapja a szexuális vonzódás. A megcsalásnak több formája lehet és ezt a párok is többféleképpen értelmezhetik. Valakinek a csók már megcsalás és valahol igaz is, mert már nem a párja és a hozzá való hűség van a középpontban. Nincs kifejezetten szexuális jellegű megcsalás. Az érzelmi hűtlenség is egy jelenség.
2022. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10# Azok teljesen más típusú kapcsolatok, itt férfi-női kapcsolatokról van szó, aminek a férfi-női jellegű (érzelmi, erotikus, szexuális) vonzás az alapja.
2022. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

10

Az A szisztematikusan tervezetten épít fel vagy elhagyást vagy megcsalast

A

B verzio pedig gátlástalan spontán tettlegesség.


Meg buntetőugyben is a tervezett gyilkosság atverés szervezett bunozés nagyobb büncselekmény mint a "csupán" felajzottsagbol forro fejjel hirtelen megélt valami.


Az hogy A esetben még "csak" szervezés/terbezés alatt van a dolog es tettlegességig MÉg nem jut el, nem mentesít az alól hogy sokkalta nagyobb megcsalás mint a bekövetkezett.

2022. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*A találkozás pedig már eleve nem gondolati sík. Azon tul van. Az már tett.
2022. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek az érzelmi megcsalásban. Persze ezer módon lehet úgy viselkedni, ami nem fér bele egy kapcsolatba, és mindnekinek máshol a határ, de akkor sem megcsalás.
2022. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal roaszabul esne az A
2022. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"itt férfi-női kapcsolatokról van szó, aminek a férfi-női jellegű (érzelmi, erotikus, szexuális) vonzás az alapja"

Elég szűken értelmezed a férfi-női kapcsolatokat.

2022. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Már az első "A" eset is megcsalás.


Volt már részem ilyen gondolatbeli félrelépésben (nem én voltam a tettes.) Majdnem összejött az illetővel, de végül a kolléganője mégiscsak nagyobb hatással volt rá.


Hiába házas a kollegina és hiába tiltották őket egymástól, a férfi mégis kerülgeti az asszonyt - továbbra is. (Azazhogy szem- és fültanúja voltam, ahogy a nő "ráakaszkodott" a legkülönbözőbb módokon...)


Én a mai napig boldog vagyok, hogy NEM JÖTTEM ÖSSZE ezzel a férfival.


Mikor rákérdeztem nyíltan, hogy vajon a "nőt látja-e benne", nagyon elutasító volt a viselkedése, de valahogy nem tudtam neki hinni.


Azt tapasztaltam, hogy érzelmek terén kiváló színész. Nem tudtam benne megbízni igazán soha. Így legalább nem hibáztathatom magam...

2022. máj. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!