Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan,akit megcsalnak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan,akit megcsalnak/megcsaltak? Lenne kedved beszélgetni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Miről?
2022. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Mégis kivel és miről? És miért ne lennének itt ilyenek? Kb minden harmadik ember valószínűleg.
2022. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk,hogy hogyan derült ki,mik voltak a figyelmeztető jelek?

Meddig maradtatok így ebben a tudatban tovább a kapcsolatban?

2022. máj. 11. 17:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, beleolvastam az üzeneteibe, így bukott le. Figyelmeztető jelek voltak bőven, elmászkált otthonról ok nélkül, éjszakákba nyúlóan fenn maradt, mikor azelőtt mindig korán fekvő volt, dugdosta a telefonját, ingerült volt velem, ilyenek. A kapcsolatban nem maradtam egy percig sem, de a közös lakásunkban még igen, kb.3 hétig, amíg sikerült egy megfelelő albérletet találnom.
2022. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem derült ki.
2022. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Állandoan huszonéves pasikra volt jellemző(amikor huszonévesekkel jártam) és rendszerint diszkókalandok kapcsán.

Vagy ejszakai kimaradás, ami soha nem volt elotte, vagy olyanbol hogy szabályosan felvert minket ejszaka a szerető es csöngettt a házban mert (utolag kiderult)hogy a barátom felcsinálta.

A barátom nekem csak annyit mondott kivancsi volt csak lehet e tenyleg gyereke es kiserleti nyul volt ehhez a csaj.

Aztan abortusz ugye es rqm volt háritva hogy en vigasztaljam a caóri csajt mert a barátom angolosan lerázta ideadta nekem a teloját hogy segitsek már neki mert tapad a csaj.

Aztán megcsalt masikkal engem siman dobott de aztan kibekultunk es az a masik csaj abban a tévhitben élt hogy még őt csalta meg velem a barátom holott engem csalt meg vele!🤣


Ezek után amikor már 30 feletti pasikkal foglalkoztam, MINDEGYIK korrekt volt! Egyenesen megmondták azt is, ha csak szex kell, de amikor párkapcsolatban vannak is egyenesek és hűségesek velem.

A huszonéves tingli kapcsolatokbol kinőve most tapasztalom milyen egy valódi férfi, es NEM megcsalósak.

2022. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
*állandoan huszonéves pasikra volt jellemzo hogy engem megcsalnak amikor még huszonévesekkel jártam.
2022. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincsen.
2022. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem most csaltak meg, és el is hagytak. Egyedül maradtam egy 6 éves kislánnyal.
2022. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó! :( Te maradtál volna még a kapcsolatban ettől függetlenül?
2022. máj. 11. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!