Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintettek hogy szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek hogy szakítsak a szeretömel ?

Figyelt kérdés

De nem szeretném megbántani.

Mostmár úgy érzem hogy nem megy tovább mind a kettönkknek van párja



2022. máj. 15. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Fokozatosan epiteném le.

Egyre ritkabb szex, egyre ritkabb chat, egyre ritkabb kommunikácio.

Módszeres es fokozatos de kitarto szokatással még egy agressziv veszélyes bántalmazot is le lehet épiteni.

Eleinte sokkolja őket es megy a kuzdes, akkor megnyugtatod, de modszeresen folytatod tovabb, aztán már kevésbé kuzdenek a következo es következo hanyagolásnál, kezdik megszokni alkalmazkodnak, teljesen a nulláig le lehet őket redukálni.


De ha ugy ismered, hogy bírná a "sokkhatást" is, szakitasz egy beszelgetés keretében es utána torol tilt, akkor mehet az is.

2022. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
57%
*Ja plusz magambol kiindulva nekem is konnyebb az ha az ex nem meghal a szamomra es letilt, hanem még alkalmankent beszelunk szakitas utan, ami szep lassan elkopik ugy szép lassan le tudok érzelmileg válni. Nekem ez a kíméletes. De kinek mi.
2022. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Írásban ne. Az jobban fájna neki, ha látná, hogy mennyire nem tudsz írni.
2022. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megbántani, mindkettőtöknek párja van, ez benne van a pakliban. Megmondod, hogy ennyi volt, meg fogja érteni.
2022. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

#3 😅

Óvatosan, mert általában ilyenkor derülnek ki a dolgok, amikor az egyik fél kilépne belőle. Szerintem, amit az #1 írt lehet egy opció, van realitása. Viszont legközelebb szerintem kerüld az ilyen viszonyokat, mert a pillanatnyi boldogság után jön ez a sok szar, amivel most szembe kell nézned.

2022. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%
Esztet a dólgot job irásba foglallni szerrintem.
2022. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
1# Többször próbáltam vele megbeszélni hogy nekem nem megy, max 1-2 napig nem keres kezdi elölről,csak ö szokott keresni hívni, chat beszélünk és már többször próbáltam végleg szakítani vele de nem szeretném megbántani mert szeretem csak azt szeretném normálisan lezárni vele
2022. máj. 15. 12:39
 8/33 A kérdező kommentje:

5# teljes mértékben egyetértek veled! Én is pont ezt montam neki is hogy nem ér annyit, többet nem is mennék bele:)

Lehet hogy hülyén hangzik de első látásra beleszerettem és azóta tart a viszonyunk

2022. máj. 15. 12:43
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

7-es Így viszont érthetetlen a problémád. Nem kell semmit tenned, csak leállítani a próbálkozásait, ha nem veszi a lapot, akkor letiltani.

A hiba benned van, ha minden alkalommal engedsz neki. Miért venne komolyan, ha 100x elmondtad, hogy neked ez nem megy, ha 101x beszélsz, meg találkozol vele?

2022. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
9-es igazad van, de volt most is hogy 3honapig nem találkoztam vele mondtam neki hogy nem szeretném megbántani mert kedvelem de már nem szeretnék tőled semmit erre a válasza: nem bírom ki hogy ne kereselek az önztön hajt nem tudom tulteni rajtad magam.probáltam barátként hogy csak barátként beszéljünk az se müködik mert csak a találkozót beszéli 2-3 chat után
2022. máj. 15. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!