Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 éves kapcsolatomnak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves kapcsolatomnak most lett vége egy másik lány miatt és szerintettek normális hogy ezek után is hogy megcsalt meg hiányzik és szerettem? Nem tudom gyűlölni mint mások... Mennyi idő kb míg boldog leszek nélküle??

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak most lett vége. Van, hogy beletelik egy kis időbe, míg átfordulnak benned az érzelmek a "szeretem, bárcsak visszajönne"-ből a "kapja be, mekkora egy rohadék volt"-ba. Ha hónapok múlva még mindig szereted és hiányolod, akkor próbáld tudatosítani magadban, hogy hülyeséget érzel.
2022. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezted már tőle, hogy miért ábrándult ki belőled?


Ha tudod a választ, akkor vond le a tanulságot és máskor igyekezz nem elkövetni ugyanazt a hibát!

2022. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran éreznek így utána. Idővel jobb lesz.
2022. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most tettem túl magam a "Rohadjon meg" fázison
2022. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!