Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt egy élettársam,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy élettársam,aki mellett szeretőt tartottam. Már uj párom van, akit felesegül vettem, de ujra feltünt a szerető az életembe es ujra viszonyom van vele. Miért nem tudok nem-et mondani a szeretőmnek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a szeretővel vagy? Mindent csak lefölözni....sokáig úgyse fog menni
2022. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Biztos hogy jól néz ki a szerető, és jó az ágyban! Nem?
2022. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
9-essel értek egyet, nem török pálcát, de az biztos, hogy én nem tudnám megcsinálni .... többször. Voltam már ilyen helyzetben, és a szerelemtől elborul az ember agya, ill. közrejátszhat még a kapuzárási pánik, az otthoni unalom, szeretetlenség, aminek te is a része vagy kedves kérdező. Lehet hogy miattad lett lapos az otthoni kapcsolat, lehet, hogy a feleséged miatt. De hosszú távon a szeretősdi nem megoldás. Csak ideig óráig. Utána meg számolnod kell a lelkifurdalással.
2022. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!