Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van-e közületek itt hölgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e közületek itt hölgy, aki sikeresen kilépett egy szeretői kapcsolatból, de már megbánta?

Figyelt kérdés
Volt egy viszonyom, ahol majd 4 év után zárta le a annyival a hölgy, hogy nem igy akar élni tovább - és a hirtelen nagy szerelemből, semmi se maradt - veszekedéssel váltak szét útjaink. Évekig nyomott bele, hogy váljunk el, költözzünk össze, közben úgy élt, hogy egyetlen egy napig sem szállt ki a férje mellől az ágyból, én pedig nem akartam kihúzni a gyermekeim alól a házat. Jelen stádiumban, a hölgy nem bír már tovább hazudni - ami érthető, és nem akar sem mozaikházasságokat, sem pedig lerombolni az eddig elért jólétét és az idealizált férje megint az első a sorban. Ha nem bír tovább hazudni, miért nem hajlandó elmondani az igazat minden érintett felé - felvállalva? Ezért kérdés most a hölgyekhez - mindenféle ítélkezést mellőzve, aki volt hasonló szituban. Visszamentetek az idealizált férjhez a szeretői státusz után ? Volt olyan közületek, aki megbánta, hogy gyáva volt, nem a szerelmet választotta utólag ? Köszönöm!

2022. máj. 13. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"hirtelen nagy szerelemből, semmi se maradt -" ezt a tényt kéne magadban realizàlni
2022. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Részéről megszűnt a vonzalom, az érzelmek, ha egyáltalán voltak. Rád unt. Lépj tovább.
2022. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kifejtést. Azt írtad, hogy ő ki akart volna lépni, te nem, nyilván 4 év után megunta a könyörgést. Nem idealizált férjről van szó, hanem rólad, akivel nem tudott tervezni.

Nyilván tisztább helyzet, ha veled nem bonyolítja az életét, és a családjára, férjére koncentrál, bármilyen is a kapcsolatuk!

2022. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerető kellett az ilyennek, hanem férjnek akart megfogni, egy házas embert. Hát bebukta🤣
2022. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az életére kereste a megoldást benned. (Vagy valakiben), S miiután te nem léptél, így ő kilépett.
2022. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

A-Nem tudott kibillenteni és talált mást.

B-Elmúlt a szerelem. Nincsenek közös célok. Meghalt a kapcsolat érzelmileg.


De ha hirtelen lett vége, gyanítom van új szerető.

N

2022. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott elt a langyos vizben, aztan jottel te. Veled lehetett volna tobb, de nem birtad megugrani a szintet. Annal pedig a langyos viz is jobb. Legalabbis o igy dontott.
2022. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nős pasas mellett nem lehet a szerelmet választani. Gondold végig a helyzetet. Te magad írtad le, hogy a gyerekeid alól nem akartad kihúzni a házat, magyarra fordítva, bsztál volna elválni. Így mire várt volna melletted? A csodára?
2022. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
no.8. Ez nem igaz, képes lettem volna a válásra, csak a vagyonelosztást gondoltam úgy, hogy én hagyom ott a házat, vagy ráiratom a gyermekeimre. Ugyan ezt tolta, hogy ez azzal egyenlő, hogy nincs reménye, pedig pont a szerencsétlen szavaim mellett pont fordítva. A válás érdekében maradjanak ők ott ahol, szép környezetben, hogy minél kisebb mértékben sérülnek.
2022. máj. 13. 22:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a ház jobban tetszett, mint te.
2022. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!