Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnantól számít megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól számít megcsalásnak a megcsalás ?

Figyelt kérdés
Adott egy szerelmi négyszög. Szeretői viszonyban házastársak mindkét oldalon. Az egyik azt állítja, hogy onnantól megcsalás a megcsalás, hogy:

2022. máj. 13. 12:38
A kérdező szavazást indított:
A és B felkel, első gondolata a szerető, nyomja a mobilt, szivecskézés, szerelmes vallomások
A és B találkoznak és csókolóznak
A és B találkoznak a búvóhelyen és érzésből hatalmast dugnak
33 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek esetleg konkrét vélemények is - életkor/ férfi/nő megjelöléssel... ki hogy látja
2022. máj. 13. 12:46
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez egyértelmű. Ha egy másik férfival/nővel irogat és flörtölget, az már megcsalásnak számít. Te sem örülnél ha a csajod más pasikkal flörtölgetne cseten. Ez egy folyamat, a szex csak az utolsó stádiuma. 26/N
2022. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy megvan a szándék. Már csak idő kérdése lesz a megvalósítás.
2022. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha a sperma ki van spriccelve. Addig nem.
2022. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már csupán az online társkeresés vagy hasonlo nyitottság is már annak számít amikor még kanyarban sincs egy 3.de azt keresik szándékkal, vagy az élet adta kísértéseket nem utasítják el hanem jönnek ezek a néha osszefutunk neha találkozunk néha ez az dolgok.
2022. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy olyasmit csinálnak, amit jó érzésű ember a rokonával nem tenne.
2022. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A megcsalás az, amikor olyat teszel, amit aztán nem mondasz el a párodnak. Ilyen egyszerű. A titokban üzengetés már bőven az.
2022. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A #7-es leírta a tuti. Évekkel ezelőtt hallottam valakitől és ez a legegyszerűbb definíció. Ha valami olyat teszel egy másik nővel/férfival amit titkolsz a párod elől az megcsalás. Legyen az egy ebéd, egy telefonhívás bármi. 27/F
2022. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Jaj a sok idiota itt :D már ott tartunk lassan hogy fantáziálni is megcsalás mi?!
2022. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak a csók, szex meg a petting számít annak.. illetve ha valaki olyat tesz, mint amit a rokonával nem tenne, azt jól leírták előttem.


Hagyjuk már ezeket az uncsi szövegeket hogy az üzengetés is az.. meg hogyha másra gondolsz. Nem az.

2022. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!