Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az igaz, hogy ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy férfi szerelmes a barátnőjébe, attól még csalhatja fűvel-fával?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 07:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Én azt tapasztaltam, hogy fiatalabb fiúk ha szerelemesek, mással jönnek össze, akivel egyszerűbbnek érzik a kapcsolat megvalósitását (alapszabály, h a férfi mindig a legkisebb ellenállás felé megy, tehát azzal jön össze, akivel TUD). TÖbb fiúbarátom zengett ódákat éveken át a szerelme tárgyáról, de be se próbálkozott nála vagy túl kevésszer, és közben más lányokkal járt.


Emiatt az élettapasztalatom miatt nem értek egyet azzal, aki azt mondta, amig szerelmes vagy, nem csalsz meg senkit. Olyan haverom is volt, aki nem mert kezdeményezni a lánynál és addig- addig nyújtotta, hogy összejött mással és gyorsan feleségül vették. A nagy szerelmed tárgyától rettegsz, félsz, h nem fog sikerülni vele a kapcsoalt vagy megszűnik, igy biztosabbnak érzed, ha meg sem valósitod. Sokan igy gonodlkodnak.

2022. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: "túl kevésszer".. te sem igazán tudod, miről beszélsz. EGYSZER próbálkozunk, többször már kb. zaklatásnak minősül.
2022. máj. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12,hát én még olyan kapcsolatot nem láttam, ahol egyszeri próbálkozásból kialakult volna bármi. Azaz elvétve látok. Odamész Piroskához, hogy szia jársz velem ? és ennyi ?

Miért lenne zaklatás ? Mert te ráfogod ? Lányban is ismerek oylat, aki fél évig próbálkozott a pasinál mire összejöttek, fiúban is. A zaklatás akkor zaklatás, ha bunkó, erőszakos viselkedést takar és a másik fél egyáltalán nem akarja. Ha csak bizonytalan magában vagy lassú viz partot most tipus, akkor bizony próbálkozni kell , hogy dűlőre jussatok. Ne viccelj már, h ha már kétszer próbálkozik valaki a másiknál, neked az a zaklatás.

2022. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert te aztán nagyon tudod, miről beszélsz...
2022. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, még egy : azzal inditottam, hogy nekem ezek a saját személyes életbeli tapasztalataim. Ne te szabd ár meg, hogy én milyen élettapsztalatokkal rendelkezem.
2022. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13: Nem random mész oda Piroskához, hogy "csá, járunk?". Hanem ha már ismered valamennyire és úgy érzed lehetne valami és azt mondja ő csak haverként tekint rád, akkor többször nem próbálod meg. Ez nem olyan, hogy egyszer nemet mondott, majd holnap igent mond. Egynél többször nem próbálunk meg ilyesmit, én még soha senkinél nem hallottam, hogy az bármi jóra vezetett volna. "A nem az nem", mondják a csajok is :)
2022. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De ezt ki irta, amiről te beszélsz ? Egy árva szóval nem mondtam, hogy arról beszélek, hogy ha valaki kerek perec visszautasit, annál tovább kell próbálkozni zaklatás szintjén. Te költötted hozzá. Arról beszéltem, hogy csomó kapcsolat hosszabb idő, huzavona, bizonytalankodások után jön létre. Mit nem értesz te ezen ? Egyébként olyat is látram már, h egy visszautaasitás után jöttek össze a felek, teljesen egyedi minden történet.
2022. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hosszú kapcsolatom. A végén már nem volt szerelem de még szeretet se, mégse csaltam meg , nem beszélgettem senkivel , nem taálkoztam senkivel soha. Rájöttem már hogy nem a szeretettől függ az hogy ki csal meg és ki marad hűséges. Abszolút emberfüggő.

Kérdésedre válaszolva , nem mind ilyen.

2022. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!