Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az exem legjobb barátnőjébe , aki történetesen a lakótársa is egyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Egy nem mindennapi történettel jönnék elő , konkrétan könyvbe illő az egész sztori.

Pár hónapja szakítottam a az exemmel több év után. Szakítás utáni első naptól kezdve beszélgetek a legjobb barátnőjével , de ezek nem csak sima ismerkedő beszélgetések , ő is elmondta hogy sokszor féltékeny volt az exemre.(szakítás utáni második héten már le is feküdtünk egymással és azóta is sokszor találkozunk , sima beszélgetésekre , vagy ottalvásokra)

Tehát ez egy beteljesületlen szerelem , ami most beteljesülhetne , azonban a két fél együtt él , egy háztartásban , így én nem mehetek át oda nyilván , viszont a lány se tud hozzám , mert akkor kiderülne hogy van köztünk ez a dolog , és az ki tudja mit hozna a barátságukra. 100% biztos vagyok hogy ő is akarja ezt másképpen nem tette volna ezt a legjobb barátnője háta mögött. Azt is elmondta hogy kellene még idő hisz csak pár hónapja szakítottunk , és szerinte ez kicsinálná az exem , de elengedni sem akarja ezt , mert szerinte is mindenben klappolunk.

Én jelenleg itt vagyok , várok a lányra , és megtennék bármit hogy ez működjön , de ez nem rajtam múlik jelenleg , és ez a helyzet lelkileg és mentálisan is kezd kicsinálni.

Az az út biztos nem járható hogy hagyjuk egymást békén, úgyhogy ezt ne is javasoljátok , ezért a kapcsolatért bármit megtennék de tényleg , és eddig is minden szarságot megtettem. De nem lehet nyilván az sem hogy örökké szenvedünk az exem miatt.

Szerintetek mennyi idő kellhet egy ilyen esetben, mennyi lehet az az idő az exemnek , amitől már nem számít egy pofán verésnek az , hogy a legjobb barátnőjére hajtok rá (akivel együtt él). Hogy kellene ezt a legnormálisabban lekommunikálni az exem felé , meg kinek kellene mondania , nekem vagy a barátnőjének? Szerintetek hogy lehet ezt úgy intézni hogy tutira révbe érjen ez a dolog ?



#szerelem #ex #szerelmi háromszög #gyógyulási idő #exem legjobb barátja #szakítási idő
2021. nov. 8. 16:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez kellemetlen szitu :D
2021. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez borzasztó kellemetlen, igen.

Igazából fontos lenne tudni, hogy hogyan és miért váltatok szét az exszel, normális-e viszony, te voltál-e neki a nagy-nagy szerelem, elmúlt-e a láng, ki szakított, beszélőviszonyban vagytok-e, stb.

Amúgy azt gondolom, hogy mindenképpen a barátnőnek kellene vele beszélnie.

2021. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az első voltunk egymásnak mindenben , de tényleg mindenben. Az utolsó év már borzalmas volt. Normálisan váltunk el , azóta 10 szer mentünk el együtt bulizni , és volt pár kellemetlen este , de szerintem nagyrészt jók voltak. Azóta már ős is pasizik és lefeküdt már mással. Szóval ha a tényekre hallagatok azt mondom leszarom mit gondol , de a barátnője szerint még nincs túl teljesen. Normálisan kultúrált módon váltunk el.
2021. nov. 8. 16:12
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a barátnője valószínűleg jobban tudja, túlvan-e rajtad. Az, hogy szexelget, nem jelent semmit, kompenzáció is lehet simán.

Meg ne feltétlenül az ex miatt tartsd ezt tiszteletben, hanem a lány miatt, akit szeretsz, és aki nem akarja elveszíteni a legjobb barátnőjét. Gondolj bele, fordított helyzetben hogy éreznél és őrlődnél.

Az amúgy pozitív, hogy normális viszonyban vagytok, ez egy fokkal könnyebb így, mintha gyűlölnétek egymást.

Nos, én tényleg azt mondom, várjatok, amíg az ex tényleg túllesz rajtad, utána pedig először a barátnő üljön le vele beszélni. Ez az egyetlen módja annak, hogy bármi normális vége legyen ennek. Ha annyira, de annyira imádod ezt a lányt, és semmiképpen nem akarnál lemondani róla, akkor csak megéri kivárni azt a pár hónapot, hogy neki megmaradhasson a barátsága, nem?

2021. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát nyilván ha ezt most beközölnénk akkor ott nekik annyi lenne , a lány pedig rám haragudna meg , tehát az abszolút nem járható út. Igen én semmiképpen nem akarok lemondani róla , de ő sem rólam , azóta sajnos rengetegszer kellett hazudni az exemnek hogy mit csinált hova ment stb , amikor persze velem volt. Szóval ennek teljes mértékben van jövője , a kérdés csak az idő. Igen én is erre gondoltam hogy kell pár hónap , de vajon mennyi kellhet? És a barátnője mit mondjon az exemnek. Hogy elkezdenénk randizgatni , vagy hogy lehet ezt normálisan közölni ?
2021. nov. 8. 16:25
 6/33 anonim ***** válasza:
A múlt ne irányítsa a jövőt. Oldjátok meg miként lehettek úgy együtt, hogy az ex ne legyen képben
2021. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs gond , mert ő erről nem tud semmit , de ez mégsem egy végtelenségig tartható állapot ,ő sem hazudhat az örökkévalóságig arról hova jár el.
2021. nov. 8. 16:30
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

1000% hogy csak hülyít!


Amúgy meg két normális felnőtt ember simán összeköltözik egy albérletbe, nem törődik a 3. féllel.

Ne lohold bele ebbe nagyon magad, ti sosem lesztek együtt csak még nem látsz tovább az orrodnál.

2021. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
A lánynak döntenie kell: barátság vagy szerelem. Egyik se tart 100% biztosan egy életen át, de bármelyiknek van rá esélye.
2021. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

A lány NEM a barátja az exednek. A legjobb barátnő soha nem d.gatja magát a "BFF" exével, és féltékeny sem tudott volna lenni rá, míg együtt voltatok.


Csajok szétcuccolnak, ti meg össze - és nyilván a barátságnak annyi mindkettőtökkel.


Nem is értem ezt a sunnyogó-drámát, ti teljesen hülyének nézitek.

Nyilván nem akar majd tapsikoni meg gyertyát tartani, de hogy mégis gondoltátok, hogy majd egyszer már nem fogja zavarni....

De, fogja.

Ha 10 év múlva jöttök össze a BFF-jével, akkor is kuka a barátság, meg ha a jövő héten, akkor is.


Nem lehet 2 lovat egy s.ggel megülni, és ez most mindkettőtöknek 2 ló. Ha egymást választjátok, tőle köszönjetek el, és vállaljátok a döntésetek velejáróit.

2021. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!