Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a pasim még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim még mindig szerelmes a volt barátnőjébe?

Figyelt kérdés

Smsben lattam az uzeneteket hogy : kuldtem penzt, ne haragudjon ra es beszeljek meg a dolgokat, a mai napig ra gondol, mindennap, hianyzik neki stb.....


most meg konyorog hogy ne menjek el... mondta nem szerelmes belem, de szeret... mit tegyek? donteskeptelen vagyok... szamomra annyira megbocsajthatatlan..


2018. jún. 10. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!!!
2018. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy döntésképtelen, ha megocsájthatatlan? Tök igazad van, ez így nem elfogadható. Nyilván rossz érzés...de ne alázd meg magadat feleslegesen szerintem.
2018. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"szamomra annyira megbocsajthatatlan.."

Látszik...

2018. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt megtudnám, akkor nem lenne több kérdésem felé. Az ajtót jó szélesre tárnám, hogy egy percet se maradjak tovább ilyen "kapcsolatban". Eredjen a szerelméhez.
2018. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak beéri veled, amíg nem talál olyat, akibe ismét szerelmes lesz, vagy amíg az ex esetleg újra elérhetővé válik.Itt nem értem neked mi a kérdés?Elég egyértelmű a helyzet.
2018. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szépen szakítanék. Fájna. De így kevesebb ideig tartana
2018. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"mondta nem szerelmes belem" - akkor mi itt a kérdés? Ő az előző barátnőjét szereti, te pedig jó vagy neki, hogy ne legyen egyedül. Ő az első szóra otthagyna téged, ha az exe visszafogadná. Szakíts vele, nem egyértelmű?
2018. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt mondta ehhez en is kellek, mert elakarja felejteni.. csak nekem kene nyitottabbnak lenni, stb... hat... megertem valamennyire... meg en nem erzem magam erettnek egy kapcsolathoz, csak 22 eves vagyok, o pedig 32 lesz...
2018. jún. 10. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi???? :D És ezt a dumát beveszed? Hogy még neked nyitottabbnak kéne lenned? :D Behalok :D Ne haragudj :D Neki pedig ennyi idősen illene tudni, hogy emberekkel nem játszunk és akkor kezdünk mással ismerkedni (elvileg ugyebár), ha az előzőt elfelejtettük. Merthogy ez marhára nem korrekt az új nővel szemben... de te tudod...
2018. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem képen röhögted s rácsaptad az ajtót.

Azt se érdemli meg, hogy sírni lásson.


Ő volt túlságosan nyitott mikor a KÉNYELMÉÉRT képes volt belemenni egy kapcsolatba veled amikor még nem hogy nem zárta le az exet hanem még ott könyörög neki.


Ja hogy ő nem szerelmes beléd csak szeret.

Na az ilyen se.fej mondatokra lehet aztán alapozni az x hét/hónap múlva mikor közli szevasz mert van a régi vagy egy másik új. Sanszosan akkor se úgy hogy eléd áll majd összekapva a tökeit s gerincesen bevallani hanem amikor szembesíted mert lebukott....

Ilyen mondatra fog alapozni mikor majd azt hiszed túllépett a csajon s x időközönként lebukott ,hogy jaj csak egy kávéra futottak össze/ jaj ő volt a lelkitársa s vele jobb beszélgetni mint veled a gondjairól jaj csak névnapja,szülinapja, menstruációja volt s ezért köszöntötte fel s masszívan tartják a kapcsolatot /mikor te épp nagyon nyitott vagy.

Ilyen mondatokra alapozna mikor azt hiszed már befejezte s ti szépen elvagytok csak épp mikor te összeköltöznél vagy bármi komolyabbra fordítanál kiderül amit te már beton erős kapcsolatnak hittél az nála egy zabkása.

2018. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!