Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi történik ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szeretői viszonyba kerültem néhány hónappal ezelőtt. Mindketten negyvenesek házasok,családosak vagyunk nem szeretnénk borítani. A szex fantasztikus, a találkákat búvóhelyeken oldjuk meg. Havonta 2-3 alkalommal tudunk találkozni néhány órára, ezekből a randikból próbálunk töltekezni. Érzelmekről nem esett szó eddig én nem firtattam. Egyébként emailen és messengeren tartjuk a kapcsolatot, napi szinten. De ha nem jön össze egy találkozó mert nem tudom megoldani alibi vagy egyéb elfoglaltság miatt, kedvesem duzzogni kezd. Ma is összevesztünk azon hogy a héten nem fogok tudni menni. Ilyenkor hozzámvágja hogy nekem ez nem fontos mert nem teszek meg mindent hogy találkozhassunk. Eddig megértette ha valami miatt nem jött össze hogy nem azért van mert én nem szeretném. Most duzzog és hisztizik. Mi történt? Én vagyok a történetben a nő.

2022. máj. 31. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kanos.
2022. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegető jellemet is takar egyúttal. Én kihátrálnék.
2022. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Eddig olyan türelmes volt és tényleg tudtunk örülni annak a kevés együtt töltött időnek is. Most mintha átkattant volna valami benne pár napja.
2022. máj. 31. 21:03
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
1. szerintem is. Kérdező, neked most nincs peteérésed, fogadjunk.
2022. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nincs :D
2022. máj. 31. 21:05
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
És hogy állsz a nem többórás együttlétekhez? Vonuljatok szélárnyékba és egy gyors aktus állva..:)
2022. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett birtokolni….
2022. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az most mindegy...mármint a technikai része. :D Csak nem értem mi a baj mert otthon is jut szexhez...ezt soha nem tagadta. Tehát ha kanos akkor...értitek...
2022. máj. 31. 21:11
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondom elkezdett birtokolni Téged! Ez nem a szexről szól csak. Így működik egy férfi…
2022. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz kepest, hogy nem akartok boritani, egy hajszal valaszt el titeket attol. Ha pedig fenyt kaptok, onnantol eleg csuf ara lesz a kufircolasnak. Nemcsak a ferjed, de a csaladod is megvet, az ismerosok is. Mindenki szemeben te leszel a riherongy. Jogosan. Nem nagyon gondoltad ezt at, ugye?
2022. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!