Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelentek én neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentek én neki?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve dolgozom a munka helyemen. Van egy pasi 42 éves, nevezzük Palinak.

Palival sokat beszélgettunk, hulyeskedtunk., tetszett hogy nőként kezel., és hogy csinosnak tart. Messengeren állandóan beszéltünk, aztán egyre többet.., majd át ment a dolog flörtölésbe, úgy hogy Pali azt mondta nagyon szereti a barátnőjét., messengeren erotikus üzeneteket váltottunk, nagyon sokszor.

Ha nem keresem, rám ír..

Fizikai kontaktus egy ölelés volt közöttünk. Semmi más, és szerintem semmi más nem lesz.

Csak messengeren vagyunk ilyen nyitottak.,amugy introvertált.

Nem tudom már hova tenni, szerintetek mi vagyok én neki?

Egy fantázia? Vagy vagy egy pótlék? Vagy lehet belőle más is?, mert ha annyira szeretne a barátnőjét mint állítja akkor nem beszélne velem úgy.

Nem?



2022. júl. 1. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szereti a barátnőjét, különben nem csinálná, viszont 1000 más okból ragaszkodhat hozzá. Titkos szexuális fantázia vagy, semmi más, simán dughatna, ígérgethetne bármit, de 1 év alatt még eddig sem jutott el.
2022. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez az egész nem egy éve tart, hanem április óta ezt elfelejtettem bele írni.
2022. júl. 1. 00:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna vmit nem a bnőjével "védné be magát ellened."
2022. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb bocsi csak szex a maximum mert van bnom akit szeretek=nem akar semmit, a szex jol jonne, de az se fontos mert ott a bnő
2022. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

És ha nekem is csak arra kellene, az nagyon qurvasag?

Igazából a barátnője tőle távol él. (sokszor elsem hiszem hogy létezik.)

2022. júl. 1. 01:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Az, de ha független vagy neked nincs elszámolni valód senkivel, csak magaddal. Neki van, az viszont az ő dolga.
2022. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Normális kapcsolatra esélytelen vagy vagy minek kajtatsz ilyen szerencsétlen szar után?!
2022. júl. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
#5 Nincs ezzel semmi baj,ha adja a lehetőség élj vele és élvezd az életet, de ne képzeld bele magadat komoly kapcsolatba.
2022. júl. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Mindig unszimpatikus volt nekem ez a típus. Úgy csinál mintha kezdemenyezne, aztán ha lenne valami "bevedi" magát a barátnőjével.Felejts el.
2022. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki? - igen

Kölcsönös? - igen

Őszinte veled? - igen

Neked elég lenne a szeretői szerep? - igen


Akkor mi itt a kérdés?

Ezt bizony négyszemközt kéne megbeszélni, de az is lehet, hogy a pali tényleg csak írásban élvezkedni akar, mert pl. az izgatja, mert szexuális problémái vannak.


Ha gondolod, akkor beszélj meg vele egy találkozót, ne a munkahelyen társalogjatok.

2022. júl. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!