Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Három éve derült ki a páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve derült ki a páromról, hogy volt pár hónapig valaki, aki sokat jelentett neki. Miért nem tudok túllenni rajta?

Figyelt kérdés

Akkor együtt maradtunk, mert már eladtam a garzonomat, hozzáköltöztem és hitelt vettünk fel közösen házbővítésre. Ez mind azelőtt történt, hogy kiderültek a dolgok.

A büntetésem az volt, hogy 1 évig egyáltalán nem szexeltem vele.

Gondoltam, ha ennek ellenére sem csal meg újra, akkor folyt. köv.


Külön helyen aludtunk, és elkértem a mailje, facebookja és telefonja jelszavát, vagyis teljes átláthatóságot kértem, hogy újra feléépítsem a bizalmat iránta.


A második évre kicsit felenegedtem és az egy erős és szép évünk volt.


De idén megint azt érzem, hogy nem tudom elengedni a sérelmeket, a jelszavát megváltoztatta, ha késik, kattogok, hol van, nem szeretem, ha eljár valamerre nélkülem.


Külön kéne menni, erre is gondoltam, de pénzügyileg nem állok úgy, és a hitelt még nyögjük évekig.



2018. nov. 29. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

ott kellett volna hagynod azonnal... egy év szex megvonás..ekkora baromságot


őszintén remélem hogy kamu

2018. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudod vannak akiknek összetör a lelkük és nincs gusztusok a szexhez.

A nők másképp vannak összerakva.

Nehéz lefeküdni valakivel akibe már nem bízol meg és aki más után koslatott.


Egy megcsalás után az az utolsó, amire vágyik az ember lánya, hogy szexeljen azzal, aki ezt tette vele.


Az anyagi bajok meg nem úgy működnek, hogy csak úgy ugrálsz.


Ha nincs tőkéd, nincs lakásod és nincs annyi pénzed, hogy lakást bérelj mert minden a törlesztőre megy, akkor nem egyszerű.

2018. nov. 29. 23:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdezted tőle, hogy miért változtatta meg a jelszavát?
2018. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja, úgy volt vele, hogy a próbaidő letelt, és ő bizonyított, hogy nem lép félre.


Csak azt nem érti, hogy nekem nem ilyen ukkmukkfukk ezt hasonlóan gondolni.

2018. nov. 29. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Egy megcsalást soha nem néznék el.

De ha valaki úgy dönt, hogy igen, csak egy módon érdemes, ha képes tényleg túltenni magát rajta. Annak az égvilágon semmi értelme, hogy büntiből egy évig nem szexelsz vele. Ez baromság. Ettől mit vártál?? Mit gondolsz, tényleg nem szexelt? Elmondanám, ebben az egy évben csak a te életedből maradt ki a szex. Magaddal csesztél ki. Ő meg jólérezte magát máshol, mással. Tényleg azt hiszed, egy egészséges férfitól megvonhatod a szexet egy évig? Szexmegvonással akartad elérni, hogy ne csaljon meg?

Megcsalás után vagy megbocsátasz teljesen, úgy, hogy nem emlegeted fel neki állandóan, nem ellenőrzöd, és eldöntöd megbízol benne. Vagy szét kell menni, ha ez nem megy.

Bár nem tudom, esetedben igaz a sztori vagy kamu, mert nehéz elhinni, hogy valaki ennyire h@lye...

2018. nov. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom abban az egy évben volt valami eldobható másodlagos telefonja amin azokat az sms-eket, hívásokat bonyolíthatta amikről nem akarta, hogy tudj. Lehet eljárt prostikhoz, csak te nem vetted észre, mert facebook üzeneteket olvasgattál. Prostihoz menni meg egy telefonból és pár tízezer forintból megoldható.
2018. nov. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, hogy nem megy a szex ezek után.

Nem egyszerű bünti volt, egyetlen porcikám sem kívánta, erőszakot tettem volna magamon, ha szexelek vele.

Ha ez a lakásmizéria nem lett volna, nyilván szakítok.

Kösz, hogy lehülyézel, ez a magyar szolidaritás, bszki.

Majd ha megcsal a párod, feküdj le vele és egészségedre.

Bennem ennél több tartás van, minthogy csak úgy széttegyem neki, bármit is csinál.

2018. nov. 30. 04:38
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

# 5


Nevetséges vagy! A szex nem mindenkinél és nem minden élethelyzetben létszükséglet. Én sem tudnék szeretkezni azzal, aki hátba döfött. Szerintem eléggé világosan leírta a kérdező, én legalábbis felfogtam, hogy az anyagiak miatt zárult be a kör körülötte, különben dobbantott volna.


Ha meg csórikám, az a gerinctelen párja szenvedett a szex hiányától, én részemről nem fogom sajnálni, megérdemli nyilván.


Undorító, hogy szinte elvárod, hogy egy nő ebben az esetben is elégítse ki a partnerét, különben idióta.



Szerintem meg ezzel a hozzáállással ne

álad sincs valami rendben!


Kérdező, szorítok, hogy ki tudj ebből menekülni.

2018. nov. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak,ezen én is túlvagyok.


Lehet, hogy nem fog tetszeni amit írok, de nekem ez a tapasztalatom, hogy egy férfi sem fog kibirni 1 évet szex nélkül. Nyugi megoldják úgy hogy ne tudj róla.

Az ellenörizgetéssel is csak annyira mész hogy sokkal óvatosabb.


Az én férjem is ezt csinálja,olyan egyértelmüen hazudik össze vissza.


Igen én is ellenörizgettem, a teloját is, tudod mit csinált? Minden este mikor hazaért a melóbol kirakta az asztalra és rámutatott, hogy nyugodtan nézzek bele.

Persze nem birtam ki, este mikor elaludt meglestem,

Nyilván kitorolt mindent azt is amit velem beszélt.

Igaz, hogy hajnalba mikor beült a kocsiba már a telefonján logott.


Lényegében azt csináltam amit te, ellenörizgettem, rágodtam kattogtam.


Tudod mire mentem vele? Elkezdte ezt az egészet élvezni,hogy belőlem h..ét csinált.

És miért? Mert én tőle függtem.

Erre ráment 3 évem.

Teljesen leamortizáltam magam.


Most kezdem újra épiteni magam, és nem nézem a telóját és nem kattogok. Aki félre akar menni úgyis megy.


Titeket a hitel tart össsze? Minket két gyerek,és az hogy más okból is teljesen ellehetetlenitette az életetm, de ezt már nem részletezném.


Ja mi is külön alszunk, mert nincs gusztusom hozzá.

Sőt nem is iszok utána a pohárból, mondjukúgy látom ez rosszul esik neki, de kit érdekel.


Szerintem ne fektess energiát ebbe a dologba, inkább tüzz ki magad elé célokat, és a saját magad dolgával foglalkozz.

Az elég sokmindent elmond, hogy megváltoztatta a teloja kódját.


Egyszer élsz ne szúrd el mint én.

2018. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az baromság, ha figyelsz rá nem fog megcsalni. Úgy is kifog játszani, ha kiakar. Mai világba a neten millio alkalmazás van ahol lehet chatelni, munkából lelép egy gyors talira vagy extrém esetbe a munkahelyen... Sajnos aki elkezdte a megcsalást nem igazán tud leállni
2018. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!