Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a férfiak, akik megcsaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik megcsalják a párjukat, azt hiszik, hogy attól, hogy próbálják úgy beállítani, mintha semmiség lenne, nem jelentene nekik sokat, attól már elfogadhatóbb is lesz?

Figyelt kérdés

Mint például az ilyen mondatoknál, amit itt írt valaki:

"Nincs szándékom férfitáraimat mentegetni, de a kicsapongások szinte 100%-a valóban nem jelent többet, mint egy másik személy bevonásával történő "önkielégítés".

A nőknél ez egészen másképp van, és így nehezen is fogadják el társadalmunkban, hogy a férfi ilyen. Természetesen a Ti párotok kivétel, neki nincsenek övön aluli ösztönei. Sőt! Van egy ország, ahol minden férfi csak a párjával... Úgy hívják, hogy Meseország."


2018. nov. 16. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Mondhat nem az ok a fő lényrg, hanem a tett. A megcsalás, selyem csomagolásban is megcsalás. "egy másik személy bevonásával történő "önkielégítés", oh igazán? Akkor miért nem a pároddal csináltad?

A megcsalás egyik legaljasabb dolog.

2018. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Valóban úgy fogják fel, mintha semmiség lenne és otthon is ugyanúgy képesek mosolyogni a párjukra.
2018. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajna az van, hogy ha a pasi így állítja be, annak a párja irtóra örül, és ő is igyekszik elhinni, hogy a faszijának semmit nem jelentett a dolog. Ezt bemesélik saját maguknak.


A nő azt mantrázza magában: ugyan, semmiség volt, pláne, ha szex nem történt, az a ribi akaszkodott a páromra, a párom hűséges,jó ember.


A hűtlen férfi azt mondogatja otthon a vacsoránál: áh, az a nő, neeem, dehogy, bottal se piszkáltam volna meg, félreértés, tódítás-lódítás, nem akartam semmit tőle. Csak téged szeretlek, mucikám.


Így közösen, együttes erővel manipulálják a saját elméjüket, ami azt a célt szolgálja, hogy együtt maradjanak.



De nyilván ez hazugság, hiszen ha semmit nem jelentett volna, akkor meg sem történt volna.

2018. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden nőnél van így, az én exem szerint pl teljesen oké volt, hogy hagyta, hogy az exe megdugja, miközben mi már javában együtt voltunk, mert "az csak búcsúszex volt", és az szerinte oké.
2018. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

3. as.Ha semmit nem jelentett...de ha jelentett, miért nincs a másikkal, miért nem válik.


Igazi új szerelemnél nem néznek se vagyont, se gyereket, összecuccolnak és lelépnek az újjal.Ilyen is van azért néha.

Csak van érzelmi oka is ,hogy maradna a megcsaló.Lehet hogy több, mint a szerető felé,nem?Mert ha őt szeretné jobban nem érdekelné senki és semmi, lépne.

2018. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

# 5 Ha meg a párját szeretné, nem csalná meg, nemde?


El ne hdd, hogy feltétlenül azért marad, mert a párját szereti jobban, akinek évekig vagy hosszú hónapokig kamuzott, úgy ment haza hozzá, hogy közben párhuzamosanvolt neki másvalaki.


Sokfajta kényszer van, anyagiak, kényelem, vannak olyanok, akik egyszerűen lusták újra kezdeni.


És ne feledjük, vannak olyanok nők, akik előbb kiszállnak a buliból, és kiábrándulnak a pasiból, mert rájönnek, hogy jó eséllyel őket is megcsalná az illető, ha összekötnék egymással az életüket.

2018. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen ember sem a feleségét, sem a szeretőjét nem szereti! Csak magát szereti és hogy minél többen lessék a kívánságait. Hogy miért is megy vissza annak sok oka lehet. A szerető szereti azt hinni, hogy a kényelem, a pénz, a gyerekek, a vagyon miatt megy vissza a feleséghez és mert nem mer új életet kezdeni. A feleség is szereti azt hinni, hogy őt szereti a hútlen, de idővel rájön arra, hogy egy ilyen ember nem tud szeretni senkit. A férfiak is mérlegelnek és a férfiak is elszámolnak az életükkel amielőtt döntenek. Ha a szerető borítana akkor pedig 80%- ban a régi életüket választják. Dehogy van itt szó lustaságról! Nem képzeled, hogy lustaságból a férfi a "rosszat" választja! Nem minden fekete vagy fehér. Minden megcsalás más, és minden férfi más ok miatt marad, de egy dolog biztos. Ha annyira szerelmes lenne, akkor lelépne és nem nézne vissza. Ismerek olyan történetet ahol a pasi lelépett és ismerek olyan történetet ahol maradt.

Amikor kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt. Azt mondtam menjen. Ő váltig állította, hogy szeret és a nő nem jelentett semmit neki. Eleinte hittem, mert hinni akartam. De idővel rájöttem, hogy az olyan ember aki képes hazudni és egy másik titkos életet élni az nem szeret senkit. A szeretőjével azonnal szakított és teper azóta is mint a kiskutya. De bennem akkora törést okozott, hogy hamarosan én is dobni fogom őt, csak ezt ő még nem tudja. Éppen készítem elő a terepet!

2018. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

"Az ilyen ember sem a feleségét, sem a szeretőjét nem szereti!"


egyetértek maximálisan!

2018. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezeknek a férfiaknak egy teljesen más "etika kódexük" van és ez nekik teljesen belefér, nem csak mondják, valamint empátiával sem rendelkeznek, ezáltal nem tudják átérezni, hogy mit tettek a másikkal

csúnyán mondva érzelmi fogyatékosok

2018. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
etikai*
2018. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!