Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meg lehet játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet játszani a szerelmet mintha szerelmesek lennètek egy nőbe csak a sz*x miat?

Figyelt kérdés

#szerelem #Szeretők #Èveken át tartó viszony
2022. júl. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 7. 15:51
 72/82 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ez zsigerből jön a legtöbb férfinak.
2022. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:
72# valahogy énis ezt éreztem!
2022. aug. 8. 08:13
 74/82 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja, amit hallani akarsz, hogy mehessen megint. Biztos jó veled, de nem szerelmes, mert akkor mással nem lenne együtt.
2022. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a játékot a p1náért játsszák, persze a sok nő elhiszi az férfiak színészkedését. Én a mai napig az esti szexért hajtok, igaz ezért már a csillagos eget lehoztam, meg egy sziklaszilárd egzisztenciát raktam a család sgge alá. Viszont a célom az a szex, ez így is volt mindig, meg lesz is.
2022. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
100%
Hamar lebukhatsz.
2022. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 NTBS ***** válasza:
Sajnos igen. Sok férfi ezt teszi.
2022. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:

Aha, meg.

De am mi értelme?

Nem tudsz+du gni senki mást?

Akkor ezt is fölösleges.

2022. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:

Maskent nem lenne szex

Beleszeretni raersz kesobb

2022. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
50%

Ha már itt tartunk: a ROSSZFIÚk ennek az eljátszott szerepnek a nagymesterei. Ők nem tutyimutyik, ők elhiszik önmagukról hogy képesek a szerepre. Az a vicces, hogy hiába csak szerepjáték, a nőknek bőven elég ahhoz ez is, hogy lefeküdjenek nekik.


Ezt onnan tudom ilyen jól, hogy ameddig a szívemet meg a lekemet akartam eléjük tárni, én voltam a tutyimutyi jófiú.

Amikor meg felfaltam őket a szememmel, csak a szex lemez játszott nálam, amikor elhazudtam bármit a cél érdekében, ráadásul még nem is értem rá akkor amikor nekik jó lett volna, egyből tapadtak rám. Tudták hogy csak szex lesz, de nem számított. Eltelt 20 év, megnősültem, de a szerep maradt. Csak a szex, semmi más. Igazából ez az élet mozgatórúgója, a többi csak kellék.

2022. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!