Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan homonjaink amik...

Vannak olyan homonjaink amik közre játszanak abban, hogy nem lehetünk szerelmesek a testvérünkbe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Ritkán, de előfordul, hogy két testvér nem tud egymásról és mégis egymásba szeretnek. A testvéredbe azért nem szeretsz bele, mert rá másként tekintesz. Nem mint férfira vagy nőre.
2012. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A testvéredbe azért nem szeretsz bele,mert (jó esetben) együtt nevelkedtek,a nevelés során rád ragad,hogy ő a testvéred,nem egy játszópajtás,nem egy szomszéd gyerek,nem egy xy ismerős,és kiskorodtól kezdve másként tekintesz rá. Pont,ahogy az első válaszoló írta. Szerintem az is közrejátszik egyébként,hogy egész egyszerűen magadban "érzed",hogy ő a testvéred, hogy az ilyen dolgok,hogy szerelem érzése az irányában,egész egyszerűen beteges.
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Amúgyis maximum feromon szabályozhatná, a hormonok máshogy működnek.
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kondor Judit ***** válasza:
Én ismertem egy srácot/habár neten beszéltünk csak/akinek a húga volt a szeretője és terhes is lett tőle.Ott mind a két fél hibás volt.
2012. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak egyedi esetek, de nagyon nem jellemző. Az állatoknál sem szokott előfordulni, pedig náluk nincs ilyen morális hatása, társadalmi súlya a dolognak. Tehát valamilyen természetes folyamat mégis szabályozza ezt a dolgot.
2012. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hormonális oka nincs. Ahogy előttem írták a neveltetés miatt. Ez olyan, hogy az édesapádba se leszel szerelmes. Kivételek persze vannak.
2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a nevelés által szexuálisan semleges vagy undort kell érezni egészséges embernek.. Akik nem így éreznek valamilyen betegségük lehet agyban.
2022. júl. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!