Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok,akik már csalták meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,akik már csalták meg a párjukat,mi vezetett odáig titeket? Nem volt bűntudatotok miatta? Elmondtátok utána a párotoknak? 24F

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 06:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon régen volt, még mondhatni gyerekek voltunk, amikor távkapcsolatban voltam. Részemről hatalmas szerelem volt, de állandóan kidobott aztán összejöttünk, ez ment másfél évig. Mikor már nagyon elegem lett belőle és amiket tett az érzelmeimmel, akkor lett egy fiú akivel egyszer volt csók, és el is felejtettem, vele ennyi volt. Nem mondtam el mi történt, de a kapcsolatom hamar véget ért. Nem lehet fenntartani egy távkapcsolatot, pláne amik mentek. Élvezte, hogy újra és újra visszafogadom, és a rajongásomat. Szerintem azon élvezkedett hogy odáig voltam érte és sírtam utána. Többet nem akartam hallani róla. Több évre rá tudtam meg hogy sok sok nővel megcsalt, ezek után pedig nem is bánom azt az egy csókot.


Amikor idősebb lettem, akkor már hosszabb kapcsolataim voltak. Az egyik ilyen hosszabb kapcsolatomban kitartottam a srác mellett, de valahogy nem akart előre haladni a kapcsolatunk. Nem adott nekem semmi olyat, ami a lelkemnek jó lett volna, de én neki igen. Úgy tartott, mint egy virágot a polcon. Mondta ő hogy szeret, de csak szavak voltak. Szó szerint semmit nem tett a kapcsolatunkért, én meg meguntam már hogy teszem amit kell. Megismerkedtem valakivel, el is mondtam neki hogy megismertem valakit, de akkor csak írtunk. Egy idő után telefonálgattunk is. Szakítottam vele, másnap meg a másikkal voltam. Addigra már annyira vége volt bennem mindennek, hogy túl is tudtam jutni és másik kapcsolatba kezdeni, és nem is bántam meg. Annyi figyelmet kaptam mint még soha senkitől, megadta nekem érzelmileg amit kell és a nagyon jó szexet is. Szerelmes voltam belé.


Régen akkor csináltam ilyeneket amikor már csak épp ki nem lett mondva hogy vége mert végképp nem megy, amikor már minden próbálkozás hatástalan volt. Mai eszemmel pedig már ki is lépnék azonnal ha nem érzem jól magamat, és nem kezdenék beszélgetésekbe sem, csak ha teljesen lezártam a kapcsolatot. Megtanultam a leckéket. :)

2022. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

2 exem csaltam meg

Egyiket sem szerettem már csak megszokásból voltam velük akkor már.

Az unalom, a monoton napok és az unalmas szex miatt csaltam meg őket.

Egyiket sem bántam meg

29/N

2022. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Szeretethiány miatt. Vagy talan bosszu is.

Exem állandoan kifelé kacsintgatott a kapcsolatbol, nem volt érzelmi támasz sem, állandoan félelemben éltem mikor hagy el, egyszer meg is csalt, akkoriban volt szeretőm (amolyan barát extrákkal)pár evvel idosebb es bolcsebb, sokat beszelgettunk, ő a nőugyeit osztotta meg velem és engem pátyolgatott, olelve aludtunk, valamiféle vigasz volt. Ugy kezelt mint egy törékeny kislanyt vigyázva "óvva", a szex is szeretkezős volt.

Ő dolgozott gigolokent is, arrol is mesélt.


Ő is egy olyan kapcsolatrendszerem ami kitart öregkorig is.

10 év elteltével is (most)mehetnék hozzá. Ugyanigy "hüppögésből"is, ha akarom.


Masik szeretom is a fiókban inkább LELKITÁRS, mint szerető.


Mindkettő gyerekkortól "barát".

2022. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ő is megcsalt, igazából csak a sorrenden dilemmáztam, hogy előbb basszam ki és utána szexeljek egy jót vagy fordítva. Végül fordítva sikerült. 🤷‍♀️
2022. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ja és egyáltalán nem volt lelkiismeretfurdalásom, egy féreggel szemben miért lenne, aki elárult? Ha nem büntetné a törvény, ennél mocskosabb dologtól sem kíméltem volna. Az ilyen embernek lecke kell, nem korrektség.

Aki nem dug félre, amellett én sem.

2022. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Érzelmileg csaltam meg az egyiket. Az oka az volt, hogy nem tudtam, hogyan szakítsak és mondjak neki nemet. Sosem voltam olyan hű, de boldog mellette, idővel pedig erőszakos is lett és rettentően depressziós lettem. Na meg távkapcsolat is volt a dolog. Kb. 1 év után elkezdtem beszélgetni innen valakivel, aki másnak tűnt, más ingereket adott. Lényegében kiderült, hogy már vele beszélgetek, szóval akkor végre volt “rendes” okom is szakítani vele. Nem sokkal később pedig a barátom lett az új srác.


A másikat nem tudom. 15/16 évesen 1,5 év után nem beszéltük meg a barátnőmmel, hogy vége, de éreztük mindketten, szóval kb 2 hónap egymás mellett élés után lett egy barátom csak úgy random. Papíron lehet, hogy azóta is járunk. :D

2022. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem volt, mert a képembe hazudott, és ő is ilyen zónában mozgott egy másik csajjal.


Évekkel ezelőtt ilyenből -hogy hazudik nekem- már volt komoly vitánk, az szintén megcsalás gyanús eset volt, de végül hittem neki.. vagy inkább nem akartam foglalkozni többet a dologgal..


Ismét elkezdett így viselkedni, pus eleve voltka hinyérzeteim.. Szóval a 2. eset után, hogy hazudot egy csajról, ja és még velem bunkóbb, ngerültebbis volt, anynira dühös voltam, hogy nem érdekelt már.


Bűntudatom pedig ha xarul is hangzik, és meglepett engem is, de NULLA volt.. Több év alatt, ha próbálkoztak, vagy volt is kísértés, soha nem csaltam meg. Hogy másodjára is így viselkedett velem, azon már nem tudtam átlépni.(akár megcsalt volna a 2.-nál, akár nem.. de nagyon érdeklődőtt a másik csaj után..) Szóval nem, nem volt bűntudatom, egy fikarcnyi sem.

2022. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen, tiniszerelem volt, miután megcsalt, megbocsátottam, szinte magamat hibàztattam. Fél évvel később egy srác elkezdett egy buliban nagyon nyomulni, én pedig hagytam. Elmondtam neki,bűntudatom volt. Én persze már el voltam hordva mindennek.

Évekkel később visszatekintve már nincs bűntudat.

2022. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Rendszeresen csalom egy személlyel, van szeretőm, de korábban is csaltam már meg. Jó a pasimmal a szex, csak hamar elcsavarják a pasik a fejemet, én meg szeretek kalandozni, szeretem a veszélyes helyzetet, szeretek tilosban járni, új f@szt kipróbálni. :)

N

2022. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah és sose volt bűntudatom emiatt, és nem is mondtam el a pasimnak, hogy megcsaltam.

9-es voltam. :)

2022. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!