Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok,akik már csalták meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,akik már csalták meg a párjukat,mi vezetett odáig titeket? Nem volt bűntudatotok miatta? Elmondtátok utána a párotoknak? 24F

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 06:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

1. kérdés:

Újra összejöttünk, de már 3 hónap után bedobta azt, hogy mi lenne,ha bevennénk egy harmadikat. Nagynehezen, de belementem. Közben megismerkedtem valakivel (aki bejegyzett élettársiban volt), akivel eleinte csak sablonosan barátkoztam, majd egyre jobban felkeltette az érdeklődesemet, behálózott. Eleinte csak bókolás, flörtölgetés és képcsere volt, kèsőbb sexchat is -közben én meg behálóztam a hármasba, de a párom nem akarta bevenni, így mondtam a páromnak, hogy inkább legyünk nyitottban 2 hétig. Belement. Lefeküdtem vele, de nem tudtam elengedni, így a 2 hét lejárta után is folytattuk (bele is szerettem) és így lett a szeretőm.

2.: Az elején bűntudatom volt, de ez egyre jobban csökkent, és miután megtudtam, hogy anno (amikor először jártunk), ő is megcsalt engem, a bűntudat még jobban csökkent (de teljesen nem ment 0-ra).

3.: Soha nem mondtam el és nem is fogom. Felesleges.

2022. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Volt egy kapcsolatom ami inkabb tavkapcs volt, a srac kulfoldon elt de gyakran hazajott hozzam. O nagyon szerelmes volt belem, en meg megmondom az oszintet pontosan az a mem voltam akkor amikor kim kardashian eskuvoi ruhaban faarccal tul lottem a flortolesen jeligevel van 😃. Na vhogy nalam is ez volt.. eljarkalgattam bulizni mas palival kettesben, a mentsegemre legyen mondva nem tortent meg csak egy csok sem (de konoly kapcsolatnal nalam mar ez is valook lenn me ga o kettesbe mas novel bulikazna) en meg is mondtam neki oszinten, hogy felmegyek bulizni ezzel es ezzel nem erdekelte, megbizott bennem 😃😅 Kimentem hozza kulfoldre tanulni, de rovid idon belul nekem felfordult a gyomrom a kint lettol osszevesztem vele es kidobtam. Akkor en egy ket hetre ra megismerkedtem valakivel, de o annak ellenere h kidobtam meg ragaszkodott hozzam. En az uj palinal voltam mar reg mikor o felkerdezett hol az autom stb. Majd lassacskan leesett neki a tantusz, es a vilag szara voltam, de kierti - szakitas utan ?! 😃


Voltam a masik oldalon is, komoly kapcsolatnal ami meg most is tart, mert megbocsajtottam. Hat, keves ha azt mondom nagyon nagyon szar erzes es nagyon nehez volt tiszta fejjel vegig gondolni mi vezetett idaig. 😃 Ott mondhatni viszony lett, dugtak parszor a lannyal. Kb felev kellett hozza hogy magamban is eltudjam tenni a tortenteket. 😃 - a tortenet itt roviden az volt, hogy a szakitas szelen voltunk nagyon sok es durva veszekedes feltekenykedes utan ami Parom reszerol volt, majd ezek hatasara elhidegultunk a masiktol, neki meggyozodese volt hogy nekem van valaki a kepben. Komoly kapcsolat, aki megnyeri a tisztelemet tisztelem annyira hogy egybekent is oszinte mivoltomrol meg a terveimrol

Is tajekoztatom. 😃😅 Tobbszori probaltam elpakolni mert nem ereztem magam jol a kapcsolatban, majd jott egy egi jel egy olyan pasi szemelyeben aki kb a zsanerem… munkahelyemen volt, elhivott egy talalkozora, de mondtam hogy amig ez a kapcsolat lezaratlan addig nem. Ertekelte majd vart mi lesz, en pedig vegig gondoltam az eletemet, es az mellett dontottem hogy adok ennek meg egy eselyt, a zsaneremnek ha meg jonnie kell jonni fog es akkor ugy is fogok tenni. Vegul ujra normalizalodott a kapcsolatunk, es robbant a bomba par honapra ra. 😃😂

Nem bantam meg, mert csak tanultam az esetbol, mostanra pedig olyan a kapcsolatunk mint meg soha nem volt.


Hogy megcsal e? Eddig se nyomozgattam mikor indokom lett volna ra…. Ugyis kiderul minden:)


26N

2022. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!