Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom a nagyobb vitáink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a nagyobb vitáink alkalmával félrelép, majd utána megbánja. Mi áll ennek a viselkedésnek a hátterében?

Figyelt kérdés
Eddig 3-szor fordult elő, hogy a párom félrelépett (alkalmi szex) ha kicsit jobban összevesztünk (pl. 2 napig tartó vita), de szó sem volt szakításról, legalábbis kimondva biztosan nem. Utána mindig bevallotta, megbánta a dolgot, mégis kezdem úgy érezni, hogy hosszútávon így ennek nincs jövője, de nagyon szeretem őt. Szerintetek meg tud változni, mi áll egy ilyen viselkedés hátterében?

2022. júl. 14. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nagyon meredek, egy alkalmi szexet nem ennyire egyszerű összehozni, hogy random vita után másnap valakit összeszed. Gondolom állandó partnere(i) van(nak) erre, és nem is biztos, csak ilyenkor van vele.

Megváltozni nem fog, hiszen te úgyis nagyon szereted, és nem szakítasz vele, úgyhogy bőven belefér!

2022. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért alazkodnak meg a nők, miért? 🤦‍♀️
2022. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Úgy gondolja, rossz voltál, ezért megbüntet. Aztán azért kér bocsánatot, hogy ne hagyd el. Nincs mögötte megbánás.

Ez egy személyiségzavar, sima bántalmazás + cezarománia.

2022. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál még, hogy direkt provokál vitát? Te meg elfogadod indoknak, hogy ilyen jogosan kúr félre. Meg is oldódott a vita kiváltó oka? Segít ez a viselkedés egyben tartani a kapcsolatot? Ennyire élvezed, amikor utána könyörög, hogy ne hagyd el?

Úgy viselkedtek, mint két 12 éves. Véletlenül se oldjátok meg a problémát, pláne nem beszélgetéssel! Ha neked ez így jó, akkor sok boldogságot!

2022. júl. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen hülye nem létezik,mint te!Ha mégis,akkor az az oka,hogy te ezt hagyod!Neked ez bejon ,vagy mi?Miért ne kefélne félre,ha te emiatt nem hagyod ott?!Csak sajnálni tudlak,mert egy utolsó vagy!
2022. júl. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

A te gyenge szar jellemed.



Ne félj, velem nem csinálná ezt meg, hamar megtanulná, hogy a tetteinek következménye van, amint az első félrekúrás után szedhetné a sátorfáját.


Az ilyen büdös rongyok miatt nézik le a nőket, mint a fajtád.

2022. júl. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan vita, amiért elnéznék egy megcsalást!

Egyszer még esetleg elnézhető, na de 3x..ez azért van, mert te hagyod.

2022. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Támogatom a #3-as kommentet. Egy egy személyiségzavaros ember büntetése a fájdalomért, amit okoztál neki. Majd bocsánatot kér, amikor felmarja a pszichéjét a bűntudat.
2022. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Miért a párod ha folyton meg csal?

Szerintetem érzelmileg éretlen, és ezzel akar téged büntetni hogy oda dobálja magát bárkinek csak mert te nem érdemled őt meg.

De ezzel magadat alázod ha egy ilyen nő mellett maradsz.

2022. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez ismerős nálam is. Korábbi kapcsolatban ha úgy érezte hogy megsértették, mintegy kvázi szakításnak vette és az Neki nem volt megcsalás így. Velem úgy viselkedik hogy nem mondta el ami a lelkét nyomja, amiben hibáztam és rosszul esett neki hanem elment vigasztalódni mert "megsértettem". Fájdalmat akart okozni de a miértet nem fedte fel...


Rettentően szeretem és nem tudok, nem tudtam mit kezdeni ezzel csak elfojtani magamban, bezárni a többi fájdalom mellé és szép lassan emészt fel a dolog mert én másra nézni se tudok még mindig így egy év kapcsolat után...

2022. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!