Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a helyes megoldás ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!

Előre leírom! Hosszú lesz de ha érteni akarjátok a lényeget olvassátok végig, hogy megértsétek.



Egy mindjárt 4 éves kapcsolatról van szó.

Van egy kisfiúnk 2 hónapos.

Nagyon sok nehézségeken mentünk keresztül- pénzhiány, majdem utcán alvás/lakás keresési problémák, ki segítettük egymást( legtöbbet ő, de én is amiben csak tudtam).

Zaciba vágtam az elhunyt apámtól kapott medált és lancit( sajnos nem volt pénzük újra kiváltani)

A párom eleinte féltékeny típus volt, mert sok fiú barátom volt.

Miatta megszakítottam velük a kapcsolatot, sőt lányokkal is( barátosnék voltak)

Megtanultam a leckét, és nem beszéltem fiúval már vagy 2 éve!

Akkoriban ő is sok lánnyal tartotta a kapcsolat!

Csak ő jár az eszemben, érte feláldozni mindent, mert szeretem főleg, hogy most van egy közös gyerekünk most még jobban!!!

(a gyerek 100% ig rá hasonlít)


Nos eleinte azt hittem az a baj, hogy fiúkkal beszélek, de mégsem.

Akármit teszek/veszek nem jó.

Ha pl lemegyek a boltba veszek vacsorára valót, belém köt, hogy mire költöttem annyit?

Pedig csak fagyasztott zöldséget vettem, tejfölt, rizst meg ezeket( főleg, hogy csak lángolnak az árak)


A gyerekkel legtöbbet én vagyok, ő alig segít be. Ha pl mennék takarítani, rá hagyom. Elkezd sírni, én mosogatok, alig hallani ami a szobában történik ő rohan hozzám és arcon vág, hogy sír a gyerek.

Ő külön szóban alszik, mert dolgozni jár és túl fáradt, ha felkel éjjel a gyerek.

Pedig úgy egyeztünk meg, hogy egyik nyugtatja a gyereket a másik készíti a tápszert!

Megyek hozzá szólni, hogy kell a kicsinek tej, rávágja jól van.

Várok 5 percet nem jön, várok még, csak nem jön, a víz már teljesen el volt párologva a fazék megégve volt a tűzhelyen.


Ha például autózni megyünk, mindig kommentál, hogy nem jó ahogyan vezetek, megrántja a kormányt, ver is vezetés közben.

Ilyenkor én sírni kezdek, ő még idegesebb lesz, én még jobban sírok.


Ma pl szembe vágott, és elmagyarázta, hogy neki már elege van belőlem és a következő rossz lépésemnél már nem foguk egy ágyban aludni!


A keresztelő előtti napon, voltam a városban néhány dolgot venni a gyerek keresztanyjával. A párom a telefonját az autóban hagyta, tudván a kódját beléptem, hogy rakjak egy kis zenét.

Egy MEGÉRZÉS a Messenger felé fújt, és nem is véletlen, de láttam egy csajt akivel beszélget.

Nem volt nagyon hosszú beszélgetés.

A csaj irt rá, hogy tudni akarta mit csinál, utankozik, majd egy 1 perces hívás volt.

Felek is megkérdezni, hogy ki az, sőt rettegek a válaszától.

Kommentál a képei alá, főleg amelyiken a kicsivel van, hogy sok boldogságot hozzá.


Látom nem rejtegeti a telefonját, a minap is kértem, ide adta de a beszélgetés már nem volt ott.

Nem tudom mit csináljak ilyen esetben.


Egyre többet köt belém, akármit csinálok tényleg nem jó neki.

Ember vagyok, hibázok én a szerencsetenebbik típus vagyok, de én élek, halok érte és a babáért!


Szertkezes nem olyan régen kezdtük el újra, eszméletlen jó, de akkor ugrik be, hogy más lánnyal is beszél, akkor fog el a hányinger.


Nem értem az ő gondolkodását, azt hiszi, hogy ha elhagy más nő jobb lesz?

Én szinte már reszketve ülök a kormány elé, ő meg más lánnyal akar lenni? És ha őt is így fogja terrorizálni?

Egyik csaj mondta, hogy tessék téged is tönkre tett( az exe szinte öngyilkos lett, mert szakított vele, mondta a volt kollégája)


Ő nem próbálkozik, hogy jobb apa legyen, ha nem is miattam legyen jó legalább kicsibabáért, adjon hálát, és neveljük fel közösen.

Szükségem van rá, és most lehet mondani, hogy van még hal a vízben, aki nem bánt és út és csal, de egyik sem ő, nem a gyerekem apja.


Mint írtam hasonlít az apjára, mindig ő jut eszembe ha ránézek.


Kedves emberek, mit tanácsokat se vele se nélküle nem jó( illetve nélküle rosszabb)



2022. júl. 19. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
És ismét. KisfiÚnk.🤦‍♀️el se olvasom
2022. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha megcsaltad hagyd is el!

Okkal tetted, és ez az ok az hogy a mostani párod valójában nem szereted már.

2022. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nélküle rosszabb? Meg vagy te húzatva? Üt, ver, a szemedbe csap, a gyerekre szarik, téged valószínűleg megcsal, otthon semmit nem csinál, de amit te csinálsz az meg szerinte rossz. És ennél nincsen jobb? Ennél még egyedül is jobb lenne. Aranyból van a bögyörjője? Téged se szeret, a gyereket se szereti. Nektek nem kellene együtt lennetek, de te a saját szemedtől nem látsz. Legyél akkor belebuzulva, majd siponghatsz tovább, ha a gyereket is bántani fogja, mert sír. Remélem kommentben azt is leírod majd, hogy amikor nem idegbeteg, nem ver, nem aláz verbálisan, akkor minden nagyon szuper.
2022. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem csaltam meg!

Nem is volt eszemben, hogy megcsaljam!

2022. júl. 19. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... ne haragudj de az ilyen papucs semmi nőket én nem tudom sajnálni. Megcsal, ver, leszar titeket a gyereket főleg és ezek után te azt hiszed van remény hogy jobb emner legyen? Nem nincsen. Nem szeret téged sem a gyereket. Neki ott a másik csaj és azt reméli hogy te fogsz vele szakítani. De nyílván te nem fogsz mert bamba naív kislány vagy. Feltétlenül szükség volt egy ilyen hulladék kapcsolatba egy gyerek mi? Tegyük csak tönkre az ő életét is. Tessék szépen összepakolni és elhagyni ezt a mocskot. Senki nem fog neked tanácsot adni hogy viseld el ezt a gyökér pasit. De ha neked ez kell mert olyan nagyon szereted akkor megérdemled hogy szenvedj.
2022. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz? Hogy egyszer vezetés közben olyat üssön rád, hogy elvedzítsd az uralmad a kocsi felett? Ha csak ketten ültök benne, értetek nem kár. Csak az a baj, mindig a vétlen hal meg, a másik kocsiban. Felfogod, hogy életveszélyes, amit csinál? Nem tudom, hogy mennyire kell hülyének lenni, hogy ezt mind eltűrd.

És téged csak az zavar, hogy megcsal? Nehogy lelépjen ez az aranyfarkú díszbika!

2022. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A legesleghelyesebb megoldás az, hogy békében elválsz tőle, minél előbb.
2022. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hová menned akkor hagyd el, minek ilyen emberrel együtt élni? Igaz gyerekkel már nem olyan egyszerű ugrálni, de ha van kire számíts akkor lépni kell!
2022. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem……ez szánalmas.
2022. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!