Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes megoldás abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldás abban az esetben ha a párom utálja a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nyilván van egy indoka amiért ezt érzi: Régebben fiatalabb korunkba nagyon spkat buliztunk és a barátnőm igazán szerette a pasikat, ezzel tisztában van a párom. Kapcsolatban él a barátnőm négy éve de az első évben csalta a párját, amiről tud a párom. Azóta nem tudjuk,hogy csalná-e de a barátom szerint a "vérében van" tehát szerinte riba*c. Amióta együtt vagyunk egyszer találkoztam a barátnőmmel. Elég viharos köztünk a barátság, sokszor kibeszélt régen és nem éppen barátnőhöz való dolgokat tett velem. Tehát a párom szerint nagyon naív vagyok és csak szeretne egy újabb csalódástól megóvni. Tudni érdemes rólam,hogy nincsenek barátaim, elhunyt a legjobb barátnőm 2010-ben és azóta csak ezt a lányt engedtem magamhoz közel, ezért nehéz ez nekem. Nem enged hozzá el nyugodtan, fél valamitől. Talán attól,hogy belevinne valami rosszba. Nem tudom mi is lenne a jó megoldás.....
2017. júl. 10. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak ezesetben igaza van. Az ilyen ember nem barátnő, ne hidd, hogy jobb, ha van egy ilyen "barátnőd", az jobb, mintha egy sem lenne.
2017. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Másik társaság nincsen? Egyébként barátoddal a közös életeteket / jövőtöket kellene építenek, tehát ilyen szempontból ha az a barátnő rossz hatással van a kapcsolatotokra, akkor nem kéne erőlködni (Egyébként neki (lánynak) sincs más barátnője, csak te?)

Esetleg a barátodnak nincs olyan baráti-társasága, ahová be tudnál illeszkedni, netán új ismerősök / barátságok (barátnők) kialakításához?

2017. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak igaza van, ez nem barátság, a csaj meg nem a barátnőd. Hagyd a francba, majd megismersz más embereket!

30N

2017. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem.is volt ilyen "barátnöm"... sajnálom azt a hat évet amit rá pazaroltam....
2017. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!