Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a teendő az alábbi helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megcsaljátok a párotokat, és bevalljátok neki, vagy kiderül. Ő megbocsájt nektek, majd bevallja, hogy ő is megcsalt titeket. Hogyan fogadnátok?

2022. júl. 21. 08:48
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdés csak fikció, érdekel a véleményetek.
2022. júl. 21. 08:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akik csalják a párjukat, de még van pofájuk és féltékenyek, a párjuk rá se nézzen másokra. Én azt gondolom hogy ha valaki megcsalja a másikat, akkor ne várja már el, hogy a másik is hűséges legyen. Milyen alapon? Ha valaki nem tud hűséges lenni, akkor ne bántsa a másikat, akkor lépjen ki, ne hitegesse és verje át a párját, had éljen a másik is boldogan, ne egy bolond mellett aki nem bír magával. Az meg még rosszabb is ha egymást csalják, és nem is kérdés sem az első sem a második esetben hogy szét kell menni. Már akkor is külön kéne menni ha megfogalmazódik hogy mást keres vagy valami mást akar.
2022. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha én elvárnám, hogy ő megértő legyen akkor nekem is tőrekednem kell rá szerintem
2022. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Úgy lennék vele megérdemlen
2022. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3, 4

Akkor megbocsátanátok neki?

2022. júl. 21. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakitàs,ez már sose lesz jó kapcsolat....
2022. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Valószínűleg még nagyon fiatalok vagytok! Érzelmi biztonság! Gondolom hallottad már ezt a kifejezést! Na... ez az ami minden életkorban a legfontosabb. Hidd el! Tapasztalatból beszélek!


Lehet még együtt maradni valameddig, átbeszélni, megbeszélni, kibeszélni, de.... nem fog menni!

2022. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!