Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy írjam le ezt a kérdést. Meleg vagyok és a párommal 2 éve élünk együtt. A homofób hozzászólások kíméljenek.

Eddig minden jól ment, mostanában viszont sokat veszekszünk. Megszabja, hogy mit, mikor és hol csinálhatok...stb

Amikor veszekszünk valahogy mindig bánt. Most ezt nem csak fizikálisan értem, de ez is gyakori. Nem olyan durván. Eddig inkább lelkileg viselt meg, hogy mindig leszól, de tegnap nagyon mérges lett és a nyakamnál fogva a falhoz lökött és azt mondta, hogy ha szakítok vele megöl. Olvastam egy pár oldalt a neten és arra jutottam, hogy lehetséges, hogy szociopata. Kezdek komolyan félni tőle.

Ezt elmondtam anyának, mivel máshoz nem tudtam fordulni, de sajnos vele is eléggé megromlott a kapcsolatom amiért összejöttem vele és azt mondta, hogy ő már az elején megmondta, hogy ez lesz és megérdemlem.

A szüleimnek igazából az a baja az egész kapcsolatommal, hogy sokkal idősebb nálam és nagyon hamar elköltöztem. Én 21 éves vagyok a párom pedig 34.

De a lényeg, hogy nem tudom, hogy most mit csináljak. Bemenjek a rendőrségre? Nem merek szakítani vele


2020. jan. 28. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Feljelentés.

Rendőrség.

2020. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak hozzászolni tudok

Meleg vagyok szintén

Engem is megütött a barátom bár én voltam az aktív nagyobb darab,

Első kettő ojan baráti kokinak tünt 1héttel később amit kaptam az már szédítő volt, azonnal kiadtam az útját.

Amit nem bántam meg!

Úgy tudom a jelenlegi párját is neveli

Azonnal költözz haza ha otthon fogadnak.

2020. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!