Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak már meg? Hogy bukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg? Hogy bukott le az illető?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "ő csak barát" sráccal csalt. Végig éreztem, hogy van valami, de mindent tagadott és mániákusnak, meg elmebetegnek akart beállítani, meg hogy túl sokat kombinálok és túl korlátozó vagyok. Aztán a telefonja másról tanúskodott.
2022. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes engem is a ne aggódj miatta vele csak barátok vagyunk sráccal csaltak meg. 😅
2022. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy konkrétan testi kapcsolat volt e közöttük sosem derült ki. Viszont az exem előszeretettel beszélgetett mindenféle lány “barátjával”. Sosem tetszett a dolog aztan egyszer amikor a kezembe akadt a telefonja tele volt jó reggelt drágaságom ❤️ Üzenetekkel amiket annak a bizonyos lány barátnak írt + mindenféle jött ment a falujában élő lányka meztelen képeivel🥲
2022. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Igazából elég hülye módon kezdte magát lebuktatni. Együtt éltünk. Ha bementem a szobába, akkor a laptopot gyorsan lecsukta. Többször is kérdeztem, miért, de értelmes válasz nem volt rá. Majd erről leszokott, de akkor arra lettem figyelmes, hogy előtte a laptop, beszélget emberekkel, de egy valakinek úgy ír, hogy telefonról. Persze ez egy nő volt. Aztán el kellett utazniuk üzleti útra (tényleg az volt) és ment ez a csaj is meg nekem is pár kollégám (egy helyen dolgoztunk). Szóltak a csajok, hogy a párom kettesben eltűnik néha a csajjal. Tagadta. Majd a hülyéje felrakott képeket fbra, beállította, hogy én ezeket ne lássam. Csak hát közben sógornőm eljött, és ájuldozott, milyen szép helyen vannak a Zsoláék, milyen hangulatos az esti bár... kérdeztem, hogy messengeren küldte el? Mert én nem láttam még semmit mert nekem nem küldte. Akkor mondta, hogy fbon vannak a képek. Megnéztem és én nem láttam semmit. Mondtam a húgának, ő is belépett laptopról és lám ott voltak a képek. Alatta majdnem 100 komment mert mindenki írt alá valamit aki ott volt, és volt egy komment ami arról szólt, hogy az exem meg ez a csaj eltűntek már megint együtt. Felhívtam az exem és megkérdeztem, mi ez, persze neki állt feljebb. Hazaért és csak mentek tovább a sunyi dolgai, végül ha szép dolog ha nem, míg éjjel aludt belenéztem a telefonjába. Szerencsére tudtam a belépő kódot azt nem változtatta meg. Amikor ott olvastam mindent fekete-fehéren hogy mi minden történt, képeket csináltam, még utána is tagadott mindent, végül az volt hogy csak unatkozott..

Ugyhogy ezek után elköltöztem. Ami persze szintén neki volt sértő 😆 a csajnak is volt párja amúgy akivel kefélgetett, de azok együtt maradtak és már gyerekeik is vannak.

2022. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Hajjaj, de még hogy milyen cifra módon! :D

Gimis sztori, egy suliba jártunk, én voltam 10.-es, ő 8.-as. Nekem adta a visszafogott szűz kislányt, akinek majd talán a kezét megfoghatom pár hónap múlva, de ő "nem olyan lány"... Nos, hallottam pletykákat vele kapcsolatban, hogy összejár szexelni egy 31 éves pasassal, de nem hittem el. Aztán történt, hogy nekünk lyukasóránk volt, ő pedig akkor ment haza. Legalábbis azt hittem, hogy haza megy. A suli elé gurul motorral egy pasas (szemre olyan huszonegykét éves lehetett), majd a csaj megcsókolja. Nem arcrapuszi volt, hanem rendes csók. Ott enyelegtek egy fél órán át, majd a csaj visszajött a suliba. Akkor lecsaptam rá, és megkérdeztem, hogy ez mégis mi volt? "Ja, ő csak az unokatesóm." Oké, érdekes... nyilván mindenki nyelves csókkal köszönti az unokatestvérét... és nem, nem Alabamában éltünk, és nem is Borsodban. ;-) Na, mindegy, akkor már tudtam, hogy ennek vége lesz, de nem akartam hirtelen, átgondolatlanul elküldeni a fenébe. Szóval nem balhéztam, majd holnap megbeszéljük. Erre amikor megyek ki a suliból, mit látok? A "barátnőm" ott csókolózik egy másik pasival. Megvártam, hogy végezzenek, odamentem, megköszöntem az elmúlt fél évet, és elköszöntem tőle végleg. Hogy annak a 31 éves pasasnak a sztorija igaz lehetett-e, azt nem tudom. De hogy egy nap két pasassal bukott le, az tény.

2022. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem éppen megcsalás, mert nem voltunk együtt de hasonló az utolsó válaszadóéhoz.


Volt egy csaj egyetemen, aki itt ott feljött az én szobámra amikor egyedül voltam. Volt, hogy kicsit ittasan csókolóztunk, aztán legközelebb jött, ölembe ültettem hagyta, de csókot nem akart adni. Aztán legközelebb 1 csók megint majd megint nem és így tovább. Hagyta, hogy a melleit fogjam a ruhája alatt, de levenni nem engedte. Ő is benyúlt a nadrágomba...Aztán olyan kifogásokkal jött, hogy a barátnőjének tetszem, ezért hivatalosan nem lehetünk együtt. Máskor meg, hogy okés, lehet köztünk valami, de csak titokban, és nekem nem lehet senkim csak ő. Majd legközelebb megint nem engedte a csókot sem. Egyszer nem jött át, mindenféle kifogásokat talált ki...fogtam magam elmentem a szobájára aztán berontottam, rajtakaptam ahogy egy bűnronda srác maszírozza a hatát melltartóban. Fuh erre felmérgesedtem, azt mondtam egy kis k.rva, aztán pofoncsapott, nevettem, majd kirohantam.


Aztán meg hívott, hogy menjek és én kérjek bocsánatot, mert a srác masszőrnek tanult és csak a hátát maszírozta. Majd levetkőzött előttem bugyi, melltartóra hogy megy zuhanyozni...aztán kilökött a szobából... Pff...


1 idő után hagytam az egészet, aztán láttam, hogy egy 3. sráccal összejött, akiről nekem is mesélt szoval nem lepett meg... Csak a srácot sajnáltam. Aztán egyszer egy régi havernak meséltem a dolgot, hogy jártam vele... Majd azt mondta, h "pont a legnagyobb krvával kavarsz?". Nem is tudtam, hogy ismeri 😅😂

2022. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!