Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen kultúrájú(keleti,muszli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kultúrájú(keleti,muszlim, keresztény, világi stb) és/vagy nemzetiségü NŐK KÖZÖTT TÖBB A HŰSÉGES?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy a kínai és vietnámi nők pl sokkal jobban tudják mi a dolguk. És hűségesek.


Vagy az olyan nők,akik szegényebb helyről érkeznek. Állítólag az orosz/ukrán nők is ilyenek de ehz nem tudom elhinni.

A magyar nők szerintem a legrosszabbak(ha megnezed a statisztikát itt van az egyik legtöbb válás is).

Személyesen is tapasztaltam nem egyszer nem kétszer amikor házasságban lévő két -3gyerekes anyuka hotelezett velem vagy vki a barátját csalta velem

Most nekem van gyerekem

Nem el velem az asszonyka de tudom h ott a faluban van valakije.

Igazából egy tévedés volt nekem

Úgy érzem és tapasztalom hogy a magyar nők (vagy magyarországi nők) iszonyatosan nagy K****ák.

Apam mondta mindig h a magyar nő alegszebb. Ez sem igy van.

Szerintem a magyar a legcsúnyább Európában.

Különc nép


Milyen származású/ vallású/kultúrájú nőkből válasszon egy még a karrierjet most kezdő 28 eves ferfi?



Aki családot szeretne es azt h a nő nő legyen es ne poligam vsgy esetleg olyan mint egy férfi.

Azt is tudom h az angol nők pl még rosszabbak a magyarnal.

Van olyan akinek volt tapasztalata keleti nővel?

Túl nagy itt a liberalizmus a nők nem tudják mi a dolguk és nincs a társadalomnak büntető mechanizmusa.

Az arab vilagban levagjak a fejet annak aki ....csak gondol erre.

Persze ez nagyon durva példa de engem érdekel hogy kinek mi a tapasztalata akár a magyarországi kinai/vietnami/egyéb ázsiai nőkkel es hasonloakkal?


Köszönöm


Kérlek az egyéb véleményt ne ird le. Pl h "biztosan csalodott vagy" es azert irtam ezt ki vagy ",ne altalanosits mindenhol vannak ilyenek es olyanok" es stb


Kultúra. Milyen nőknel divat a társadalomban a hűség?


2022. aug. 5. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Mindegyik nő tudja mi a dolga, csak kellően nagy kell legyen a vagyoni különbség köztetek ;). Van az a pénz amiért már egy nő se fog kockáztatni, hogy esetleg elveszti egy érdektelen félrekúrás miatt.
2022. aug. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem a férfiak döntik el, hogy "a nőknek mi a dolga". Lépj túl ezen, mucuka.
2022. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon nem működik. Élő példa erre egy idősebb barátom, aki jó rég kiköltözött Nyugatra, ott elég jól él és hát volt már sokféle, gyanús módon mindig nála 15-20 évvel fiatalabb keleti menyasszonya vagy felesége. Mert elmélete szerint az készséges és még alakítható. Internetes ismerkedés, aztán jöttek is a csajok lelkesen, aztán eltelt 1-2 év és mindig megcsalták egy gazdagabbal és vitték a pénzét is. Még az is, akit gyerekestül vállalt. A párkapcsolat ha üzlet, akkor mindig lehet jobb üzlet. Aki neked megvehető, azt meg tudja venni más is.
2022. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Akkor lassan be kell térjünk muszlimnak srácok? En latom a saját szememmel h a nyugati nők vagy a magyar nők semmiben sem különböznek egy közönséges prostitol

Nincsen hűség nem tud/lusts főzni es a p"na helyett lassan f*szt növeszt


A fentiekre: pedig en azt hallottam h a keletiek odaadóbbak normálisak

Valakinek tapasztalata?

Nemzetiség szerint esetleg?



Elsővel egyetértek bár ott sem kizárt. Ha nincs büntetés édes a tiltott gyümölcs.


En gyerekem anyja egyébként felroma félmagyar. Külföldiek között dolgozom. Szóval mar mondtak masok h ismerkedjek meg egy kinaival vagy vmi vagy nem magyar lannyal.

Nem tudom


Azok utan h mar engem is átb*szott a sajat gyerekwm anyja totalisan kiabrsndultam a magyarországi nőkből.

Es sok ferfi ismerosom ugyanezt mondja


En ferfi vagyok oke

De h a nők is kb ugy viselkednek(bsznal orrba szájba) mint a ferfiak. Undorító

Szóval valakinek nincs tapasztalat milyen kozossegben/kulturaban/nemzetiség kozott kellene keresgelni?

Kulfoldiek? Akik kulfoldon laknak mi a tapasztalat?


Hitgyulekezete is szóba jön nalam de tudok rola h ott is csak bemennek meghallgatják a beszédet es ugyanolyan életét elnek mint barki mas itteni......

2022. aug. 5. 09:07
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Szóval a férfiaknál ez oké lenne?
2022. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

"A magyar nők szerintem a legrosszabbak(ha megnezed a statisztikát itt van az egyik legtöbb válás is)."


Mert a magyar pasik között az egyik legtöbb az alkesz, európa hátulról második leghímsovinisztább férfiai. Csak benneteket minősít, hogy a nők kb. 60-65%-a kényszerül beadni a válást.

2022. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

"Túl nagy itt a liberalizmus a nők nem tudják mi a dolguk és nincs a társadalomnak büntető mechanizmusa."


Szerencsétlen f.sz vagy.

2022. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Kicsikém, irány Szaud Arábia. Puszi.
2022. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Bogárka, nézd már meg azt is, hogy hány pasi csalja meg a feleségét és barátnőjeét, aztán lehetne kussban maradni.
2022. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus incel mentalitás, csak valahogy összejött egy feleség. Megsem lepődtem, hogy otthagyott a francba.
2022. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!