Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem nem érdeklem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem érdeklem a barátnőmet. Lapát? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magától szinte sosem keres, ha en igen, akkor valami keveset neha visszairogat. Semmilyen programot nem javasol soha, nem ismerem a barátait egyaltalan. Olyan, mintha csak ellenne velem, sosem bokol, kedveskedik semmivel. Meg azt is csak elvetve mondja, hogy szeret. Gyakorlatilag ezt is nekem kell "kihuznom" belole. Mit tegyek? Lapat? Felek, hogy ezt nem fgom sokaig birni. Meg csak egy eves a kapcsolat. Koszi mindenkinek, aki valaszol!

2022. aug. 14. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Talán, ennyiből nem tudom eldönteni
Nem
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem is keres, akkor még “ellenni” sem tud veled.

Hanyagol téged. Ez nem kapcsolat, nulla. Felejtsd el.

2022. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Első körben kommunikálj vele, hogy te hogy érzed magad, mire lenne szükséged és nézd meg a reakcióját: mennyire érdekli, empatikus vagy ideges lesz-e. Ha nem érzed jól magad valakivel és nem látod, hogy figyelembe veszi, mitől lennél boldogabb, én mindenképp szakítanék a helyedben. Keress olyan kapcsolatot amiben boldog vagy.
2022. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele errol mar nagyon sokszor, es azt mondta majd valtoztat meg odafigyel, de semmi :(
2022. aug. 14. 22:35
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
akkor csá. arra figyelj, hogy te hogy érzed magad.
2022. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Már rég szakítani kellett volna. Ne csinálj úgy, mintha nem lenne más lány a világon, 1 éves kapcsolatról beszélünk - ami ráadásul jó ideje rossz, ha nem a legelejétől.
2022. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha erről már beszéltetek és nem változott a helyzet, akkor szakíts mihamarabb, mert később csak jobban fog fájni, hogy még mindig nincs változás. Nem érdemes húzni, csak rosszabb lesz.
2022. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
időhúzás aminek csak egyféle vége lesz szerintem. Te tudod, hogy nélküle jobban meglennél, mint vele. Mit vesztesz, ha nem vagy vele, mit nyersz nélküle? Ezeket kéne felsorolni magadban! Ha jobban húz az egyik, mint a másik akkor azt kell választanod.
2022. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább.
2022. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha már erre külön oda kell neki figyelni... olyan mintha azért lenne veled hogy ő ne legyen egyedül. Valójában benne vagy egy viszonzatlan kapcsolatban.
2022. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
dugtok eleget? talán megkéne répáznod kiadósan. utána már lehet szerelmet vallana.
2022. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!