Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem érdeklem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy akármit akarok mondani/mutatni neki, azonnal feszült lesz, forgatja a szemét. "Na mondjad, de haladj". Kb. ilyen stílusban. Így meg kinek van kedve bármit is mutatni neki. Főleg hogy amikor megmutatom, egyből lehordja az egészet, meg hogy nehogy erre dobjak ki pénzt, minek ez neked stb.


Ez azért is furcsa, mert én épp ellenkezőleg reagálok az ő dolgaira. Neki is vannak hobbijai, hóbortjai, van, ami költséges is, mégse pörgök a pénzen, hogy "ezt a szärt akarod megveni? normális vagy? minek az neked?". És mindg érdekel amit mutat nekem, mindössze csak azért, mert...miért ne érdekelne? Ő ezeket szereti, én meg megnézem. Sose mondtam még rosszat, meg sose vettem el a kedvét semmitől, igazából ok nélkül, mert ez az ő dolga, ő szereti ezeket, én miért lennék ok nélkül egy s**gfej?


A múltkor már azt hittem megbeszéltük ezt, jópár veszekedés után, de most megint előjött. A legutóbbi este egy ruhaboltban volt, tiszta idegbeteg lett, amikor én kezdtem el ruhákat nézegetni, és a végén kiment az üzletből. Most pl. mutattam neki egy gitárt az interneten, hogy tetszik nekem, de még nem is mondtam semmit, már így reagált, ahogy fentebb írtam. És igazából k**vára zavaró, hogy szinte nem mondhatok semmit, amit gondolok, vagy ami tetszik, mert idegebeteg lesz?


Persze összevesztünk, és ilyenkor én vagyok az "agesszív pasi", aki csúnyán beszél a barátnőjével, ok nélkül.


Egyébként arra lehetne gondolni, hogy nem szeret, de ez nem igaz, mert tudom hogy igen, szóval valami más ok lehet, de mi? Nem normális állapot, hogy igazából nem mondhatok semmit, mert türelmeten és ideges lesz, csak róla lehet szó, ha meg mondom, összeveszünk.



2014. jún. 25. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Már nem szeret téged.

Szerencsédre az új pasija közel sem olyan gazdag mint te.

Ezért tart téged.

2014. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez meg ugye mondanom sem kell, hosszútávon nem működik, hogy az egyik fél nem mondhat magáról semmit, mert a másik türelmetlen lesz..Gondolom értitek..
2014. jún. 25. 21:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Akit szeretünk azzal nem beszélünk így állandóan,ezt át kellenne gondolnod.
2014. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen?
2014. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged,vagy csal a hátad mögött, vagy most jött meg neki.
2014. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindig is ilyen volt.
2014. jún. 25. 21:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Megcsalásra nem kell gondolni, mert nem.
2014. jún. 25. 21:30
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak elveszi így mindentől a kedvem, mert mindent amit szeretek veszekedés, szemforgatás előz meg. Már ha együtt megyünk valahova, és megtetszik valami, nem is mondok semmit, mert tudom hogy csak összeveszünk. Ez nem normális.
2014. jún. 25. 21:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Rá fogsz menni jobb ha szakítasz vele, ez nem mehet íhy tovább,főleg ha beszéltél is vele róla(ha beszéltél).
2014. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem, mondom, de eredménye semmi, csak összeveszés, mert még idegesebb lesz.
2014. jún. 25. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!