Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőmet nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja nem láttam. (Állítólag 12 órában dolgozik, és emiatt nem ér rám). Többször hívtam már, vagy nem vette fel vagy nem volt elérhető, amikor felvette azt mondta hogy a munkahelyén nincs térerő, magától nem hívna, pedig látja hogy kerestem. Mit tegyek ? Hagyjam ott ?
2009. aug. 25. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyilvánvaló, hogy sz.rik a fejedre. Ne erőltesd azt ami nem megy...
2009. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
még nem zavartad el?!?
2009. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sz@rik a fejedre, akkor szakíts vele. Oké, megértem, hogy 12 órázik, de attól még egy-egy sms-t dobhatna vagy felhívhatna. Ha már erre sem képes, akkor komolyan elgondolkodtató, hogy jelentesz-e neki valamit.
2009. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2009. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az ember nem dolgozik heti 7 napot 12 órában. Az egy kicsit sok lenne... Megmondanám neki ezt és hogy ha így folytatja, nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok...
2009. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
15%
Rúgd hasba
2009. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akar veled lenni már, ugyanis, ha akarna tudna rád időt szakítani. Sajnos elég bunkó módját választja annak, hogy ezt a tudtodra hozza. :S Ne hívogasd, ne keresd, mert meg sem érdemli, esetleg küldj egy sms-t, hogy vége, pá. Többet nem igazán érdemel...
2009. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!